Wpis z mikrobloga

@Yanosikpl: od czasu nowego update'u, czyli coś ponad rok, cały czas mam pewien problem względem wersji poprzedniej. Chodzi dokładniej o nagrywanie na androidzie w apce yanosika. Sądziłem, że w końcu na to wpadniecie, ale mija rok, a ja dalej się męczę. Otóż odpalam yanosika i w tym czasie montuję go w uchwycie przy szybie, by nagrywał drogę. Tylko jest problem. Ten kwadracik "REC", a dokładniej czerwony punkt co mruga jest mało widoczny i muszę marnować czasem czas jak już nawet ruszę i dopatrywać się czy się nagrywa czy nie, bo raz na jakiś czas apka nie zapamieta poprzedniego stanu i nie nagrywa... Nie możecie zmienić by cały napis też mrugał, albo coś w tym stylu by nagrywanie było lepiej widoczne bez przyglądania się? Załączam foto o co chodzi.
#yanosik
SpokojnyPan - @Yanosikpl: od czasu nowego update'u, czyli coś ponad rok, cały czas ma...

źródło: comment_Fu2tMG2cjm0XjKkqwT7zuDar0iDz9Qjl.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Jak ich kiedyś prosiłem o powiększenie tej kontrolki, to pisali że ok,spoko. Po czy w następnej wersji zrobili ją jeszcze mniejszą - tak jak pokazujesz. Może więc nie ryzykujmy i niech zostanie tak jak jest ;(
  • Odpowiedz