Wpis z mikrobloga

@Sairanix: A teraz trochę rozwinę - Virgin był naprawdę fajny, o ile nie pod względem zasięgu (bo od początku Play), to obsługę klienta i ofertę mieli bardzo dobrą. Kilka lat temu. Teraz średni czas oczekiwania na połączenie z BOK to 45 minut, średni czas odpowiedzi na mail - dwa tygodnie. Nie wiem, co kieruje ludźmi wybierającymi takich operatorów. 5 zł mniej?
@Sairanix:

Oferta to sprawa bardzo indywidualna. Np. w moje potrzeby idealnie wpasowuje się nju. Tylko że mam u nich więcej, niż jedną kartę sim i płacę znacznie więcej, niż 29 zł. Rzecz w tym, że w innych sieciach za porównywalną ofertę płaciłbym 2-3 razy więcej.

Jeśli ktoś korzysta bardzo mało, dobrym rozwiązaniem może być oferta dzienna (nju, TM), a2mobile bez pakietów (10 groszy za minutę), itp, etc. Nie ma czegoś takiego,
ciezko stwierdzic, zalezy czego potrzebujesz. ja mam a2mobile i sie sprawdza, duzo internetu i rozmowy za free. ale wiesz, najlepiej poczytac, obczaic samemu, a nie potem byc wkurzonym, ze ktos ci zle doradzil. ( ͡° ͜ʖ ͡°)