Wpis z mikrobloga

@rybsonk: ok,są takie przypadki. Jak często zdarzają się takie sytuacje? W kraju wielokulturowym,gdzie liczba mieszkańców to ponad 300mln nie wiadomo ile sie zdarzyło takich sytuacji na przestrzeni lat.
  • Odpowiedz
@rybsonk imputujesz, po co te żenujące manipulacyjne sztuczki? Ja, podobnie jak większość komentujących, zauważam błąd logiczny polegający na złej interpretacji danych. Konkretnie wyciąganie błędnych wniosków opierając się na zmyślonej korelacji. W ogóle rozpatrywanie takich wydarzeń przez pryzmat statystyki to jakieś #!$%@? bez ładu i składu. Zwłaszcza gdy się nagina fakty pod tezę.
  • Odpowiedz
@rybsonk nie. To już właśnie ta niskich lotów manipulacja. W ten sposób ja wytykam bezsens wyciągania wniosków na postawie własnych wymysłów. Tak się śmiejecie z Korwinowgo "na chłopski rozum" by samemu stosować identyczną demagogię. To żenujące jest.
  • Odpowiedz
@rybsonk: takie upraszczanie i selektywne wyciąganie nieskorelowanych danych, aby wyciągać wnioski pod własne tezy nie ma nic wspólnego z żadnymi badaniami. Nie wiem o czym tu dyskutować.
  • Odpowiedz
@rybsonk: nie chcę mi się rozpisywać w tym gównowątku, ani też nie mam czasu na tłumaczenie dlaczego jest tak, a nie inaczej. Problem jest bardzo złożony, a zakazywanie broni to prymitywizm na skalę zwalczania gorączki przez wkładanie ludzi do klimatyzowanych pomieszczeń. Nie rozumiecie ani motywów seryjnych zabójców, ani przyczyn takiej, a nie innej metodyki. I tu też od razu się określę, bo wasze prostolinijne umysły od razu zrobią typowy skrót: zrozumienie
  • Odpowiedz
@sidhellfire: wasz problem polega na tym, że nigdy nie przyznacie, że łatwy dostęp do broni sprawia, że ludzie którzy w Polsce rysują kluczem karoserię aut z frustracji mogliby zamiast tego urządzić sobie polowanie. I nawet przedstawianie wam badań i statystyk nie pomaga, bo krzyczycie "PROBLEM TKWI W GUN FREE ZONES!!!111" albo podobne bzdury... Szkoda, że was przerasta ten problem i mam nadzieję, że nigdy nie będziecie mieć wpływu na ten kraj
  • Odpowiedz
@rybsonk: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Projekcje, obrażanie i wymysły. Od razu "wy" to nie to co "my" - światli i ponad plebs. Zaślepia Ciebie nienawiść i przeszacowałeś swoją inteligencję. Jesteś przez to niereformowalny.
  • Odpowiedz