Wpis z mikrobloga

@projektymodo: w to nie wątpię. Ostatnio miałem inbę z salonem, który sprzedaje panele. Jeden model wycofany ze sprzedaży, a drugi to nie mają odpowiedniej ilości i nie wiedomo czy i kiedy będzie kolejna dostawa. Chyba pójdę do marketu...
zastanawiam czy zamiast podłogówki nie dać grzejnika, teraz jest w planach wszędzie podłogówka, ale można tam wstawić grzejnik , który bedzie wiekszy niz zwykły po do podłogowki jest nizsza temperatura , ale tak jak pisałem boję się trochę tego że jednak może byc czuć w zimne dni chłod od okien mocniej jeżeli bedzie sam podłogówka
@projektymodo: Daj podłogówkę w sypialni. Nasłuchałem się dobre kilka lat temu "dobrych rad" w tej sprawie i jej w końcu nie zrobiłem, a to błąd. Wstawanie w nocy do dziecka i chodzenie po zimnej podłodze nie jest tak przyjemne, jak mogłoby być.

Co do dodatkowego grzejnika: czy jesteś pewny, że będzie wyczuwalny chłód? Przy dobrych oknach odczujesz zimniejsze powietrze tylko w niewielkiej odległości. Jak będziesz w łóżku to nie ma szans,
@projektymodo: Wszędzie dawaj podłogówkę! Może to kwestia ocieplenia domu, ale daje radę nawet pod grubą wykładziną czy panelami na grubej piance i to na ćwierć gwizdka przy mrozach.
Grzejniki to teraz można dawać tylko drabinkowe w łazienkach (do ręczników) a gdzie indziej to przeżytek i porażka.
(u mnie zasilanie około 28-30 stopni i rozstaw 17-18 cm pod wylewką cementową, w całym domu na termostatach poustawiane 23,5-24 stopnie). Jak zamontujesz grzejniki +