Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Już po raz trzeci ktoś nieświadomie powstrzymał mnie od popełnienia samobójstwa.Myśli samobójcze tak naprawdę towarzyszą mi od dziecka czyli praktycznie przez całe życie. Przypuszczam, że mam jakieś zaburzenia osobowości. Tak sobie #!$%@?łem życie, że nie wytrzymuje. Teraz doszły do tego problemy finansowe i generalnie wszystko się #!$%@?ło. Czy można jakoś anonimowo porozmawiać z jakimś psychologiem/psychiatrą? Na przykład przez internet ze zmodulowanym głosem? Póki jeszcze mogę.
#psychologia #psychiatria #samobojstwo #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 9
PrzyczajonaMurzynka: [NIE DODAWAĆ]
Jestem OPem tego wpisu, ale niestety nie posiadam tego kodu do sprawdzania wiadomosci prywatnych. Po prostu go nie zapisałem. Jeśli jest możliwość to prosiłbym o podanie tego kodu lub ewentualnie proszę powiedzieć czy została napisana jakakolwiek wiadomość prywatna. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuje.

Zaakceptował: sokytsinolop}
@AnonimoweMirkoWyznania: do tego wyznania nie wysłano żadnych wiadomości prywatnych, niestety nie mogę udostępnić kodu autoryzującego bez żadenj uprzedniej weryfikacji (kadzy mógłby powiedzieć że to jego wyznanie i uzyskać dostęp do prywatnych danych)
a wysłać wiadomości prywatnej nie mogę ponieważ nie znam twojego nicku

@AnonimoweMirkoWyznania: anonimowo to możesz sobie porozmawiać z kimś kto zna temat (jestem borderline & depresja, mogę pogadać jak chcesz, pisz śmiało, moge Ci nawet pomóc pokierować po lekarzach i terapeutach). Ale jeśli chodzi o terapię to radzę szybciutko iść do PZPku i poprosić o rozmowę z psychiatrą. Naprawdę zachęcam napisz do mnie, postaram się Ci pomóc. :)