Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem pełen podziwu za artykuł https://archive.fo/wDdrG - to jest mistrzostwo. Pięknie się to czyta będąc uczciwym przedsiębiorcą. Nie dało się lepiej opisać patologii która się tam odbywa codziennie.

Też chcę zabrać głos, ale nie mam tyle odwagi co autor bloga. Napiszę więc krótko i na temat:

Jestem tam codziennie służbowo. Nie mogę napisać jako kto pojawiam się na większości hal. Autor nie wspomniał o jednej z ważniejszych rzeczy. Wysyłkach przez lokalną firmę kurierską. Już dawno się zastanawialiśmy z chłopakami jak oni to wszystko zorganizowali.

Sprawa wygląda tak: Wysyła się paczkę za pobraniem do klienta (odbiorcy hurtowego) gdzieś w polsce. w paczce naturalnie nie ma faktury VAT. I zawsze zastanawiałem się jak to jest że skarbówka nie ściga takich kurierów, przecie jakieś wykazy mają czy coś. Otóż nie na ptaku! Tam dostaje się 'numerek' i jak wraca pobranie to idzie się do boksu kurierów i z numerkiem odbiera kasę. Nawet nazwiska się nie podaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wiecie ile takich paczek codziennie wychodzi? Matematykę zostawiam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa - jakiś czas temu modny był monitoring na ptaku. Każdy boks praktycznie miał kamerę lub dwie i wielki telewizor na ścianie. Już jest wszystko zdjęte - bo żeby czasem skarbówka obrotu i tłumu ludzi o 5 rano nie widziała :D jak skarbówka przychodzi o 12:00 to jest już luz i zawsze można powiedzieć, że jest bieda i handel stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Autorze! Nie poddawaj się! Dla mnie to patolnia i złodziejstwo. Oni szczycą się że prowadzą wielkie biznesy, PISu nienawidzą na każdym boksie i obwiniają wszystkich za wszystko tylko nie siebie!!!!!!!!

P.S. To stanowisko oficjalne z CH Ptak to powinno być otagowane jako satyra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja rozumiem bronić swoich kontrahentów, ale tak kłamać? Kto tam ma milionowe obroty oficjalnie? Chyba sam ptak ( ͡º ͜ʖ͡º) I nie #!$%@? że autor jest niepełnosprawny umysłowo - on się po prostu o siebie boi. Ja potwierdzam wszystko co jest w artykule związanego z facebookiem i ptakiem, że jest tak na 100%, a w dodatku autor nie wspomniał o wielu innych rzeczach, które mam nadzieję jeszcze wypłyną. A pani rzeczniczka ptaka to wspomina chyba tylko o tych firmach 'po drugiej stronie' drogi. Ja rozumiem bo tam są Daglasy, Kazary itp. Nie podejrzewam tych spółek o takie janiepawlenie w dzyndzla.

P.S. 2: Jak będę widział, że afera się rozkręca i interesują się tym poważne media to sam wyjdę z ukrycia i zeznam pod przysięgą co dzieje się na wszystkich halach. Obserwuję to od 3 lat i z podziwu wyjść nie mogę.

#vatowcy #ptak #aferaptakowa #podatki #januszebiznesu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem pełen podziwu za artykuł htt...

źródło: comment_HAWVhimzDUPuM1aE5D8WgkayMwg8bp1D.jpg

Pobierz
  • 6
Miałem okazję być na Ptaku kilka razy, we Wólce kilkadziesiąt, na stadionie za czasów jego świetności kilkadziesiąt, na Marywilskiej w Wawce kilka razy.
I wiem jedno, jak ta bomba, która teraz się uzbraja #!$%@?, to takie Amber Gold przykryje jednym swym odłamkiem. (σ ͜ʖσ)
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszędzie jest to samo i to co napisał ten bloger to żadne odkrycie. Jak pierwszy raz byłam w Wólce Kosowskiej po towar i poprosiłam o fakturę to się Wietnamczyk 3 razy upewniał czy dobrze zrozumiał bo kiepsko mówi po polsku, jak już zrozumiał że nie odpuszczę to zadzwonił do szefa (nie wiem po co bo nie rozumiem) i po chwili zebrali się wszyscy pracownicy w liczbie 4 i kompie jak