Wpis z mikrobloga

Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiarze: Fajnopolackie media MILCZĄ w sprawie zabicia polskiego wolantariusza.

Rzeczywistość: Wszystkie media o tym mówią.

Konfiarze: Dlaczego Polski rząd ignoruje sprawę???

Rzeczywistość: MSZ zapowiedziało walkę o odszkodowanie.

Konfiarze: JE Bosak jest jedynym politykiem który zareagował w sprawie polskiego wolontariusza.

Rzeczywistość: Wielu polityków z różnych opcji zareagowało. Reakcję MSZ zalinkowałem wyżej, oprócz tego np. Hołownia albo Żukowska.

Konfiarze: Rosja nigdy nie zabiła żadnego Polaka.

Rzeczywistość: No #!$%@? mać xD Jeden, bardzo podobny przykład: "Nie żyje polski wolontariusz, ranny w rosyjskim ostrzale w Ukrainie"

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #izrael #polityka
lubiepickakao - Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiar...

źródło: konfiarze

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: ja osobiście jestem antysemitka rasistką i homofobka ale nigdy nie wypadłam z kołyski żeby popierac konfe. Tam nie ma ani jednego rozumnego człowieka, jeden pieprzy większe kocopoly od drugiego xD jak ktoś może nieironicznie spojrzeć na konfe i uznać - tak to dobra partia
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: konfederacji nienawidze jak psów, tym niemniej reakcja polskiego rządu była BARDZO umiarkowana.

"Walka o odszkodowanie"? Gdy wiemy że to IDF Polaka zabili? W celowym ataku na pomoc humanitarna?

Ja wiem że to kwestia naszych sojuszy i spójność z komunikacją z Waszyngtonu, ale mimo wszystko - słabo.
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: Masz może linka do jakiejkolwiek wypowiedzi w którym MSZ albo jakiś inny przedstawiciel rządu potępił atak wskazując sprawców?
Albo nazwał go morderstwem którym ewidentnie jest?
Bo z tego co ja widziałem to tylko wspominają o strasznej tragedii do której doszło w niewyjaśnionych okolicznościach, a Polak sobie po prostu zginął bo przecież armia izraelska nikogo nigdy nie zamordowała i nie można mówić w ten sposób.
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: Przecież tak właśnie działają prawaczki - rozsiewają nieprawdę, lub półprawdy i liczą na to, że ludzie nie będą weryfikować - jest to KURE&SKO skuteczne, patrząc na to jak pięknie rozsiewają się wszelkiego rodzaju fejczury ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz