Wpis z mikrobloga

Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiarze: Fajnopolackie media MILCZĄ w sprawie zabicia polskiego wolantariusza.

Rzeczywistość: Wszystkie media o tym mówią.

Konfiarze: Dlaczego Polski rząd ignoruje sprawę???

Rzeczywistość: MSZ zapowiedziało walkę o odszkodowanie.

Konfiarze: JE Bosak jest jedynym politykiem który zareagował w sprawie polskiego wolontariusza.

Rzeczywistość: Wielu polityków z różnych opcji zareagowało. Reakcję MSZ zalinkowałem wyżej, oprócz tego np. Hołownia albo Żukowska.

Konfiarze: Rosja nigdy nie zabiła żadnego Polaka.

Rzeczywistość: No #!$%@? mać xD Jeden, bardzo podobny przykład: "Nie żyje polski wolontariusz, ranny w rosyjskim ostrzale w Ukrainie"

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #izrael #polityka
lubiepickakao - Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiar...

źródło: konfiarze

Pobierz
  • 71
Ale ja nie o tym piszę, piszę o ilości szurów w partiach, prawicowe mają ich multum w porównaniu do reszty


@ziumbalapl: przecież ty nawet nie wiesz o internecie botów, to o czym my tu piszemy.
Nawet jeśli tych szurów jest multum to trzeba być debilem aby modyfikować przez to swoje poglądy. Więcej idiotów wierzy że ziemia to geoida niż dodekahedron, to znaczy że mam wierzyć że to dodekahedron? Ilość idiotów podzielających
Nawet jeśli tych szurów jest multum to trzeba być debilem aby modyfikować przez to swoje poglądy.


@Usmiech_Niebios: Poglądy prawicowe są niedorzeczne, bo wsteczniackie i w dużej mierze szkodliwe (bo prawaczkowe dziwne pomysły często zakładają olanie np. globalnego ocieplenia, czy nasrania na prawa człowieka), a nie dlatego, że jest wśród nich więcej id^iotów niż wszędzie indziej.

Ilość idiotów podzielających moje poglądy nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, dla ciebie oczywiście ma


Fajne
Poglądy prawicowe są niedorzeczne, bo wsteczniackie i w dużej mierze szkodliwe


@ziumbalapl: zdajesz sobie sprawę że istnieje mądrzejszy od ciebie człowiek o poglądach "prawackich"?
Bo ja zdaje sobie sprawę że istnieje mądrzejszy ode mnie człowiek o poglądach "lewackich".
Szczerze mówiąc patrząc na to co piszesz, zarówno jednych jak i drugich będzie od ciebie sporo więcej.

powtórzę po raz osiemsetny jak do ucznia szkoły specjalnej

Powtórzysz co najwyżej jak uczeń szkoły specjalnej.
zdajesz sobie sprawę że istnieje mądrzejszy od ciebie człowiek o poglądach "prawackich"?


@Usmiech_Niebios: To nie przeczy temu, że wśród prawicy jest więcej szurów, a ich poglądy są wsteczniackie, czego przykłady podałem.

I nie da się stwierdzić czy jest ich więcej - kretynie


Oczywiście, że da, Wystarczy popatrzeć na chociażby dosłownie armię tłuków wypisujących bzdury o szczepionkach, 5g, czy globalnym ociepleniu - po lewej stronie ich ze świecą szukać

ocena kretynizmu jest
a ich poglądy są wsteczniackie,

@ziumbalapl: XD nie czytasz Dukaja, co? "wsteczniackość" jako czysty negatyw wobec tradycji, co za fajnopolak :D

po lewej stronie ich ze świecą szukać

Ostatnio znaleźli takiego Kibangou repostującego pozytywy Mugabe na przykład, przelej 20 pln na schronisko za każdego to znajdę więcej. Swoją drogą co jest groźniejsze - wiara w płaską ziemię czy popieranie polityki Mugabe u polityka?
Nie masz wiedzy o internecie botów, nie masz
Usmiech_Niebios - >a ich poglądy są wsteczniackie, 
@ziumbalapl: XD nie czytasz Dukaj...

źródło: 1705092645285907

Pobierz
Ostatnio znaleźli takiego Kibangou repostującego pozytywy Mugabe na przykład


@Usmiech_Niebios: Nie "znalezli", tylko wyciągnął go na światło dziennie Koroluk - robił to też z kilkoma innymi przypadkami dziwaków. Owi dziwacy są natomiast zdecydowanie potępiani za swoje poglądy, natomiast nic takiego nie ma miejsca wśród prawaczków, lepiej udawać, że problem nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą co jest groźniejsze - wiara w płaską ziemię czy popieranie
. Owi dziwacy są natomiast zdecydowanie potępiani za swoje poglądy,


@ziumbalapl: to wrzuć post w którym go potępiłeś. W końcu przeznaczasz dużą ilość czasu na wykopie na politykę.

, więc koniec końców zostanie stamtąd wywalony i na tym ta "szkodliwosc" sie skonczy.

A owi politycy byli tzw. zapchajdziurami więc koniec końców nawet jak ktoś ich wybierze to nic związanego z płaską ziemią nie wprowadzą. A jednak zachowujesz się jakby mieli znaczenie.
Ale dobrze, np blokery hormonalne dla osób trans, na których przepisywanie naciskała lewica a które powodują osłabienie kośćca i iq


@Usmiech_Niebios: Nie "lewica", tylko nauka - blokery są po to żeby dać czas na podjęcie decyzji dot. tranzycji, Gdzie tu szuryzm? To rutynowa część leczenia dysforii płciowej, nie szuryzm.

Głupoty związane z Gatesem jak wykup przez niego ziemi są generalnie jawne i opisywane w ogólnych mediach np: https://nypost.com/2023/11/14/news/bill-gates-buying-up-land-threatening-small-farms-under-guise-of-saving-planet-author-claims/


Ale ja nie
@kondziu96: a spadek iq z nich wynikający?
https://www.dailymail.co.uk/news/article-12960869/Puberty-blockers-given-children-say-born-wrong-body-want-change-gender-lower-IQs.html

A study, which looked at 25 girls being treated with the puberty blockers, found there was an average drop of seven points in their IQs.

Zakładam że Adaś "Koroluk" Zieliński o tym nie wspomniał, więc nawet nie tłumaczę koledze wyżej, któremu zapewne rozsądnie ze swojej strony kazał brać informacje tylko od siebie, ale nawet na tak małej próbce, spadek o 7 pkt iq
@Usmiech_Niebios DailyMail to zwykły prawacki brukowiec. W 2011 roku pisali że jedno zapalenie marihuany może wywołać epizody psychotyczne podobne do schizofrenii. Są różne rodzaje blokerów hormonów niektóre sprzedawane nielegalnie bo nie spełniają wymogów i pewnie to o a nich mowa a oni przypisują takie działanie wszystkim. Jakoś nie wspomniałeś że blokery hormonów są wykorzystywane też w leczeniu osób Cis i stąd wiadomo że są w pełni odwracalne