Wpis z mikrobloga

Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiarze: Fajnopolackie media MILCZĄ w sprawie zabicia polskiego wolantariusza.

Rzeczywistość: Wszystkie media o tym mówią.

Konfiarze: Dlaczego Polski rząd ignoruje sprawę???

Rzeczywistość: MSZ zapowiedziało walkę o odszkodowanie.

Konfiarze: JE Bosak jest jedynym politykiem który zareagował w sprawie polskiego wolontariusza.

Rzeczywistość: Wielu polityków z różnych opcji zareagowało. Reakcję MSZ zalinkowałem wyżej, oprócz tego np. Hołownia albo Żukowska.

Konfiarze: Rosja nigdy nie zabiła żadnego Polaka.

Rzeczywistość: No #!$%@? mać xD Jeden, bardzo podobny przykład: "Nie żyje polski wolontariusz, ranny w rosyjskim ostrzale w Ukrainie"

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #izrael #polityka
lubiepickakao - Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiar...

źródło: konfiarze

Pobierz
  • 71
Przecież tak właśnie działają prawaczki - rozsiewają nieprawdę, lub półprawdy i liczą na to, że ludzie nie będą weryfikować


@ziumbalapl: zaskakujące że op nie podał linków w swojej wypowiedzi do owych konfiarzy
a umie - bo jeden link podał na końcu
to tak apropo weryfikacji, ale i tak wniosków nie wyciągniesz, prawda?
Rzeczywistość: Wszystkie media o tym mówią.


@lubie_pic_kakao: ale o zgaszeniu chanuki to jednak bardziej mowili xD

Rzeczywistość: MSZ zapowiedziało walkę o odszkodowanie.


@lubie_pic_kakao: powazna sprawa xD

Rzeczywistość: Wielu polityków z różnych opcji zareagowało. Reakcję MSZ zalinkowałem wyżej, oprócz tego np. Hołownia albo Żukowska.


@lubie_pic_kakao: czy marszalek Holownia juz wystapil z wnioskiem o wydalenie z kraju ambasadora Izraela?
@lubie_pic_kakao: dziękuję za ten wpis i walkę z tymi manipulacjami, czasami aż się odechiewa walczyć o prawdę kiedy się widzi jak wszytko zalewane jest gównem i to z premedytacją.tak namieszać żeby ludzie w sumie nie wiedzieli o co ho
Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiarze: JE Bosak jest jedynym politykiem który zareagował w sprawie polskiego wolontariusza.

Rzeczywistość: Wielu polityków z różnych opcji zareagowało. Reakcję MSZ zalinkowałem wyżej, oprócz tego np. Hołownia albo Żukowska.


Ale po jakim czasie? Po 24h?
Tusk napisał tweeta po 36h.
Zatem, czy te kłamstwa "konfiarzy" w chwili pisania postów były wówczas kłamstwami według fajnopolactwa?

@lubie_pic_kakao:
@Usmiech_Niebios: Widzisz co tu napisałem, czy może brak mózgu utrudnił Ci zrozumienie? Pisze o tym, że metoda prawaczków to rozsiewanie fejczurów i manipulacji, a potem znikanie i udawanie, że nic się nie stało - zniszczenia dokonane, można się rozejść. Tak było chociażby jeśli chodzi o:
- szczepionki i ich roznoszenie antyszczepionkowych bredni (np. o związku szczepień z autyzmem)
- cała mase rozrzuconego łajna przez np. Alexa Jonesa i jego pupilków, jak
@ziumbalapl: napisałeś bardzo dużo rzeczy ale nie odniosłeś się do najprostszej - że w takich wypadkach należy podawać linki do konkretnych wypowiedzi. Czy wynika to z faktu że szambo w twojej głowie sie przelało i musiałeś się nim z kimś podzielić - nie mam pojęcia, ale rzekomą "pronaukowość" starczy skomentować tym co stało się z von der Leyen i szczepionkami oraz utajnioną umową której sprawdzanie wycofał Tusk:
https://wykop.pl/link/7406683/europejska-prokuratura-sprawdza-pania-von-der-leyen-za-machlojki
więc co do
napisałeś bardzo dużo rzeczy ale nie odniosłeś się do najprostszej - że w takich wypadkach należy podawać linki do konkretnych wypowiedzi


@Usmiech_Niebios: Po co mam się odnosić do rzeczy, której nie napisałem? xd

Czy wynika to z faktu że szambo w twojej głowie sie przelało i musiałeś się nim z kimś podzielić - nie mam pojęcia, ale rzekomą "pronaukowość" starczy skomentować tym co stało się z von der Leyen i szczepionkami
Nie wystarczy - na każdy przypadek Tuska, czy innego Sruska, znajdzie się 15 przykładów klaunów z drugiej strony xD


@ziumbalapl: serio jesteś upośledzony? To teraz porównaj koszty tych spraw. Który konkretnie komentarz prawicowy kosztował nas miliardy? Serio nie widzisz różnicy? Losowe komentarze w internecie są gorsze od spisku kosztującego podatników miliardy?

No tak, jeżeli nie ma się argumentów, czy nie chce się odnosić do faktu,

Ano nie chcesz, nic z tym
serio jesteś upośledzony? To teraz porównaj koszty tych spraw. Który konkretnie komentarz prawicowy kosztował nas miliardy? Serio nie widzisz różnicy? Losowe komentarze w internecie są gorsze od spisku kosztującego podatników miliardy?


@Usmiech_Niebios: Ale ja nie mówię o kosztach tylko o ilości szurów. Z głową dobrze?

A jaką metodologią liczyłeś szurów lewicowych i w jakim miejscu? Przecież ty się do tego nie nadajesz, łamiesz najprostsze statystyczne założenia i chcesz mnie przekonać albumem
ale jakie znaczenie ma ilość szurów w internecie?


@Usmiech_Niebios: Miałem na myśli to, że szury to w ogromnej większości prawica - to prawica łyka i rozprzestrzenia wszelkie antynaukowe bzdury od antyszczepionkowego gówna, po zaprzeczanie globalnemu ociepleniu, czy masie innych bzdur. Ale to normalne jeśli część tych ludzi wierzy w duchy święte jednocześnie negując istnienie dinozaurów xD Ma znaczenie takie, że działania takich odklejeńców ma wpływ na pogorszenie sytuacji na świecie.
ziumbalapl - > ale jakie znaczenie ma ilość szurów w internecie?

@Usmiech_Niebios: M...

źródło: Screenshot 2024-04-04 at 14-15-08 Odra wraca. Podziękujmy antyszczepionkowcom

Pobierz
Ma znaczenie takie, że działania takich odklejeńców ma wpływ na pogorszenie sytuacji na świecie.

@ziumbalapl: a nie ma większego znaczenia spisek w UE przez który podatnicy tracą miliardy? To ową sytuację polepsza?
Ile szczepionek trzeba zutylizować z powodu wspaniałości sytuacji?

O samej ilości botów w internecie nie ma cię co uczyć, ale jak tak wsiadłeś na temat szczepionek to możesz przestać uciekać od odpowiedzi. Już wiem że się boisz, to teraz
a nie ma większego znaczenia spisek w UE przez który podatnicy tracą miliardy?


@Usmiech_Niebios: whataboutism

O samej ilości botów w internecie nie ma cię co uczyć, ale jak tak wsiadłeś na temat szczepionek to możesz przestać uciekać od odpowiedzi. Już wiem że się boisz, to teraz porównaj te oba tematy i napisz który ważniejszy


Ale ja nie o tym piszę, piszę o ilości szurów w partiach, prawicowe mają ich multum w