Wpis z mikrobloga

@warszawamoskwa: bez chemii to chyba tylko podkłady mineralne. dobrze kryjących jest mnóstwo:
-wyżej wspomniany revlon to takie średnie krycie jak napisała @Caarolin
-maybelline 24h cover coś tam z białą nakrętką
-mac studio fix
-mac prolongwear
-huda beauty fo filter
-makeup forever hd sudio coś tam
-essence camouflage 2w1
-kat von d
-estee lauder [mhm, przymknijmy oko]
-makeup atelier tez ten hd
-dermablend
-clarins everlasting
-remarcable marc jacobs
@warszawamoskwa: generalnie to polecam osobiście podkłady maca, są ekstrasuperhiper wytrzymałe, a na skórze wyglądają jak jak cudo. mają dużą gamę kolorystyczną itp itd. skóra po nałożeniu go przez pierwsze 30 minut wygląda na suchą, ale potem jak on zaczyna pracować ze skóra... o mamuniu.
@jak_wdupieweza to dobrze, mało jest podkładów z żółtym tonem a jednak przy naszej urodzie takie są lepsze, każdy najjaśniejszy odcień jest mega różowy co mi osobiście nie odpowiada, a drugi w kolejności jest za ciemny.. Wiem, że są rozjaśniacze, ale jednak to nie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) sama też szukam zamiennika revlona, ale z kolorem jest mi tak ciężko coś znaleźć..
@Caarolin: jak suzkasz zamiennika revlona to polecam ci loreal 24h matte, tylko nie wybieraj koloru vanilla, jest ciemny i taki pomarańczowy. ;/ a naprawdę super, zachowuje się praktycznie jak revlon.
ja noszę ten vanilla bo nie jestem aż tak super blada, no i on muszę przyznać ładnie dopasowuje się do koloru cery. naprawdę go polecam, jestem nim zachwycona. jak nie chcę tak matowego efektu to mieszam go z jakimś nawilżaczem typu
@Caarolin: true match to porażka kosmetyczna. dziadostwo. też miałam 1n1 czy jakoś tak i nie dość że różowy, to wchodzi w każde załamanie skóry, uwydatnia pory, i nawet jak go nie przypudrujesz to masz jakąś powłokę na skórze.
za to ten 24h matte jest całkiem inny i naprawdę polecam spróbować. na ezebra jest za jakieś marne 30zł. moim zdaniem to jest to samo co revlon, zresztą ten 24h matte zdobył rynek