Wpis z mikrobloga

@Harmonijka: @LajfIsBjutiful: @Godziu73: Jak miałbym tych moich pedagogów ze szkół na wyciągniecie ręki co mi tak gadali to wziąłbym i lepe #!$%@?ł ( ͡° ʖ̯ ͡°) To jest najgłupsze co mi gadali bo potem te wszystkie patusy ze szkoły widzą że nie reagujesz i pozwala se na coraz więcej.

Najskuteczniej jest zareagować czymś mocniejszym czyli np. ktoś cię rzuca czymś albo plujki z papieru w
@LajfIsBjutiful w podstawówce tata został wezwany do dyrektorki bo jakiś frajer ze starszej klasy ciągle gnoił mojego znajomego. Dostał po mordzie, popłakał się i poleciał do pani.
Oczywiście u dyrektorki pełna powaga a w domu usłyszałem że dobrze że pomogłem koledze.
No i to szanuje.
(nie jestem teraz przez takie wychowanie agresywny, to była moja pierwsza i jak na razie ostatnia bójka w moim życiu)
@MemoryStick: U mnie też tak było. Jełop m.in. mje obrażał na lekcji mamełe poddając w wątpliwość jej prowadzenie się, a także wiele innych rzeczy, bo to był cały monolog przerwany brutalnie strzałem w mazak i bolesnym ustawianiem nosa na swoje miejsce na pogotowiu lat '90 xD
Tate też najpierw surowo mnie odebrał ze szkoły, a jak się dowiedział jakimi epitetami została nakreślona jego małżonka to powiedział, że beka ze mnie, bo