Wpis z mikrobloga

Mireczki me spod tagu #fut. Po przesiadce na ps4 kupiłem #fifa i uznałem, że zacznę inaczej, niż zawsze - nastawię się na zarobek i handel. Ostatnia moja fifa to była fifa14 na ps3, nie licząc 18, w którą pograłem z miesiąc.

W fifie 14 miałem skład za około 150k + 100k coinsów (stan na wrzesień 2014, kiedy skończyłem grać i miałem przerwę). Natomiast w fifie 18, jakoś po 1,5 miesiąca od kiedy zacząłem handlować udało mi się przekroczyć zysk na rynku w wysokości 1mln, co jest dla mnie małym sukcesem ()

Dlatego chciałbym podziękować osobom, od których dowiedziałem się sporo o handlu. @Veyn @HighKick @chim3ra @robertx @arko123 i ktoś od zmian pozycji XD Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam, ale nie mam jak wrócić do tamtych postów. (ʘʘ)
kcpi - Mireczki me spod tagu #fut. Po przesiadce na ps4 kupiłem #fifa i uznałem, że z...

źródło: comment_Y7BNiLGw91Xp6ftdxAtd32CzbPt3qpCA.jpg

Pobierz
  • 9
@kcpi: Gratki. Masz do tego i nosa, i chęci. Tam jest milion, bo zacząłeś niedawno, gdybyś grał od premiery, byłoby z 4 czy 5 milionów na koncie Ulanych FC.

Handel może być fajny ale tak jak z rozgrywką - nic wbrew sobie ;)
@lukaschels: Kupujesz FIFĘ, masz tam rynek transferowy zawodników. Rozbudowany system handlu między użytkowanikami jest jedną z trzech podstaw internetowego trybu FUT, oprócz SBC (takie puzzle z piłkarzami) i samych meczów.
@Veyn: a pomyśl grać jeszcze od początku w LW... ( ͡~ ͜ʖ ͡°) no i też trochę późno zacząłem, ominęły mnie srebniaki i wczuta w to :D
@lukaschels: ogólnie te monety dostajesz za grę w meczach. Ale EA - jak to EA - wprowadziło też fifa points, czyli ułatwienie - możesz za nie otwierać paczki, aczkolwiek poza wydaniem kasy na grę, więcej przeznaczać na nią nie
@lukaschels: Graczy w składach i w SBC reprezentują karty, a te kupujesz za coinsy. Coinsy możesz pozyskać ze żmudnego handlu (jak robi to @kcpi i każdy inny mądry), możesz też zapłacić prawdziwymi pieniędzmi za Fifa Pointsy i za te Fifa Pointsy otwierać paczki z piłkarzami, po których sprzedaniu uzyskasz coinsy. Dochód z meczów jest bardzo niewielki.
halp @Veyn, da się jakoś dorobić na pc oprócz sbc(które nie zawsze się zwraca), fut champions i squad battles? Zacząłem kondycje zespołowe kupować, ale aktualnie, mam zamrożone 80k w nich, bo zarabiałem 400-500coiinsów na każdej, z tym, że przez weekend spadły do 800 coinsów i sprzedaje się mniej wiecej sztuka dziennie za 1300, a wcześniej w kilka dni zarobiłem 50k na tym poświęcając dosłownie 30minut łącznie xd