Wpis z mikrobloga

@pestis: No bez jaj, szyszka i identyczna czcionka to nie może być przypadek. Jak dla mnie to inspiracja na pewno, czcionka i pomysł. Faktycznie nie zauważyłem, żebyś recenzował coś od nich, więc od razu polecam MIAMI, Zissou Apa, JUNGLE IPA i Topaza.
@rafti77: nie znam tej strony, na pewno jakoś sklep czy co to tam jest nie był inspiracją to stworzenia PP, dwa te fonty nie są identyczne - to całkowicie różne kroje, nie wiem gdzie widzisz podobieństwa w kroju. Same szyszki jakich milion w sferze crafftu i nie uważasz, że sposób skomplikowania jest większy na pierwszy rzut oka? Widły z igły robisz.

@pestis: Bardzo fajnie, ale we wpisie powitalnym ani słowa o wykopie, gdzie od dawna już dzielisz się wrażeniami, weź to napraw póki jeszcze można ;)
Sam jakiś czas temu rzeźbiłem coś w sprawie bloga, ale znając mój słomiany zapał i ogólem robienie wielu rzeczy na raz to pewnie by padło, poza tym od roku ogółem mało piję, próbowałem już chyba piw we wszystkich stylach, a dziś ciężko trafić na dobre stylowe
@dr_gorasul: nie piszę o wykopie bo to szkalowania papieży.

Ciężko trafić coś fajnego nowego.
Co by nie wyszło i tak schodzi na pniu.
Ale na szczęście są dobre piwa, które trzymają poziom i do nich wracam z chęcią.

Bierz się za warzenie cumplu, bo uschniesz.