Wpis z mikrobloga

@adamak2k: @WeselnyGiermek00: Lisk ma całkiem ładne wahania. Sztuka kosztuje ~80zł a potrafi dziennie zmienić się o 20 zł. Całkiem ładnie można zarobić. Pewnie, że jest sporo innych krypto które mają lepsze skoki ale lisk jest na polskich giełdach.
aby zarobic to wiecej Januszy musi stracić wiec raczej mam racje :)


@WeselnyGiermek00: Rozumiem, że nigdy nie straciłeś? To chyba typowy #nocoiner jesteś.
Mając kryptowalutę zwyczajnie nie da się nie tracić i zarabiać jest to tylko kwestią czasu.
Rozumiem, że nigdy nie straciłeś?


@defoxe: jeśli mam być szczery to obracałem tak kapitałem, że w najgorszym przypadku byłem na zero chyba ale mówimy o całości portfolio. Obecnie wyciagnołem z x60 to co włożyłem do opodatkowania .

Jedne monety w portfolio zrobiły x0 inne x10000 ale zarządzaniem ryzykiem jest ważne tutaj.(1na10 przetrwała cieżki okres) Nie ma krypto walut które trzymają cenę.

100% kasy straciłem na krypto interesach ale wtedy nie było
Spekulować można nawet na pszenicy ale nie zmienia to faktu że lisk jest totalnym gównem i parodią.


@Smule: Z tym, że raczej by mi było trudno uczestniczyć w takiej spekulacji na pszenicy a na Lisku mogę i trzeba korzystać skoro się da.