Gorące dyskusje ostatnie 12h

#codzienndawkamadek #heheszki #madki #biedronka

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (10)

Mircy. Z uwagi na fakt, że mamy końcówkę roku 2018, to powoli pojawiają się dane za poprzedni - 2017 - rok. W związku z powyższym ogłaszam reaktywację tagu #widaczabory. Już od jutra zaczną pojawiać się kolejne kartogramy przedstawiające sytuację społeczno-gospodarczą Polski w podziale na województwa, podregiony, powiaty, a nawet gminy.

Nie wykluczam również (o ile PKW spisze się na medal i przygotuje dobrze bazy danych z wynikami) ciekawych zestawień z nadchodzących wyborów samorządowych. pokaż całość

odpowiedzi (7)

Mirki razem z @MirekMuchomorek dostaliśmy wpierdol w Gruzji, goście nawet wyciągnęli noże ale ktoś mnie jak dostałem w tył głowy odeskortowal w "" bezpieczne miejsce ", Mirek którego poznałem tu na wykopie stanął w mojej obronie, ja stanąłem w obronie dziewczyny, koleżanki, długa historia ale oprócz,, uśmiechu ns zdjęciach" to faktycznie slabo, oboje trenowalismy sztuki walki ale kręci sie w głowie więc jedziemy do spirala, opiszę wiecej jak się obudzę i będę w lepszym stanie #gruzja #autostop #podroze #szpitsl i serio oprócz powagi sytuacji taguje #ufc i #mma bo oprócz ledwo trzymania świadomości to śmieszek jemy sobi:P u pokaż całość

odpowiedzi (17)