Wpis z mikrobloga

W pracy afera. Managerka złożyła wypowiedzenie. Dyrektor filii podpisał i dokumenty poleciały do biura prezesa. Od poniedziałku jest ryk, płacz i obarczanie wszystkich winą. Managerka chciała poszantażować dyrektora i była pewna, że nie podpisze jej wypowiedzenia, tylko będzie ją prosił żeby została, bo jest fantastyczna.
Teraz jest w depresji, bo musi odejść.

xD
#pracbaza #heheszki #logikarozowychpaskow
  • 38
  • Odpowiedz
@czarna__jagoda: ja #!$%@?, w normalnym kraju jak chcesz iść wyżej to gadasz z menadżerem, że chcesz awans, albo ubiegasz się o pozycję w konkursie. A w Polsce, ja #!$%@?, w polsce jak w lesie


Nie wiem czy się odnosisz do jej przypadku jak postąpiła, czy ogólnie, jeżeli do jej to powiem Ci, że Janusze głównie doceniają pracownika jak chce się zwolnić(tu akurat nie wyszło), znam w pracy u mnie kilka przykładów,
  • Odpowiedz
@europa: Z prawnego punktu widzenia cofnięcia jak najbardziej można dokonać. Problem w tym, że taka dalsza współpraca w większości przypadków nie ma szans na dalsze powodzenie. Taka osoba nie jest postrzegana jako lojalna i stabilna, brana pod uwagę pod kątem awansu lub objęcia kluczowego projektu w firmie. Zwłaszcza na stanowisku managerskim. Badania wskazują, że większość osób, które rzuciły wypowiedzeniem i zostały przekonane podwyżką i tak odchodzi w ciągu najbliższych miesięcy, bo
  • Odpowiedz