Wpis z mikrobloga

Kopyra ból dupy bo imperium prunum w intermarsze XD co za sprzeczności on mówi to aż żal. Z jednej strony popiera wolny rynek a z drugiej strony widzi jakis problem w tym ze piwko w markecie a nie wsklepie specjalistycznym. Niestety czasy sklepow specjalistychcznych przechodzą powoli do historii. Teraz w kazdym markecie da sie kupić dobre piwo i nie musze #!$%@?ć na drugi koniec miasta bo butelke piwa. A wiec normalność. #piwowarstwo #craftbeer a ci co czekali pod sklepem w dniu premiery po butelke piwa za 30 zl - ich sprawa.
  • 18
@ziobro2: Nie no, sklepy specjalistyczne zawsze będą. W marketach nigdy nie będzie takiej oferty i nie będzie im się opłacać sprowadzać piw naprawdę ciekawych i topowych. Ale sama dostępność Prunum w marketach to świetna wiadomość i cały kopyrowy ból dupy jest całkowicie irracjonalny.

Hurr durr, jak się czują ci, którzy kupili drożej po premierze xD No biedni, siłą ich ciągnęli do sklepu i MUSIELI kupić. Nie mogli poczekać, a przecież browar
Jest też w Carrefour za 24 zł.


@jmyung: W których Carrefourach? Byłem dzisiaj w galerii (hipermarket) i nie mieli.
Jeszcze zapytałem ziomka z obsługi przy piwach to powiedział że Imperium Prunum to pierwszy raz słyszy o takim piwie xD
popiera wolny rynek


@ziobro2: no tylko, że kormoran nie działa wolno rynkowo. Logika kormorana jest jakaś nieodkryta.
Skoro nie robią masówki (bo piwa brakuje) to nie powinni sprzedawać masowo. Albo jedno albo drugie.
#!$%@? parę dnie temu w Afro Alco 38 zeta dałem i jeszcze i gadali że tanio bo w Makro po 60 zł


@mmichall88: nie dość że przeplaciłeś, to jeszcze w #!$%@? Cie robia i klamio, w Makro mniej niz 25
Szczerze? Wcześniejszych warek nie piłem, ale tegoroczne Imperium Prunum mi dupy nie urwało, imo nie warto kupować. Wyszło bardzo puste i nieułożone, taki piwny kompot z suszu, a porteru trzeba w nim z lupą szukać.
@mmichall88: To w ubiegłym roku tak było że w makro po 60 zł. W tym już dystrybucja była bardziej cywilizowana i w Gdańsku w sklepach z piwem można było kupić po 30 zł. A teraz jeszcze taniej w markecie.