Wpis z mikrobloga

okay w związku z tym wpisem o niedoszłym samobójcy-zarzutkowiczu (?).

trochę mam mieszane uczucia co do tego, że to zgłosiłam, ale wyszukiwałam czy to nie bait po pierwszym akapicie i niczego mi nie znalazło, więc po konsultacji z @sokytsinolop stwierdziliśmy, że lepiej to zgłosić skoro już i tak zostało opublikowane. po kilku godzinach przeczytałam to jeszcze raz i moją uwagę przykuło słowo "forum" i po tym fragmencie znalazłam to na garsonierze. no i uprzedzam pytania - o tym, że to może być tylko głupi żart też oczywiście poinformowałam.

muszę przyznać, że policja bardzo szybko zareagowała, jeszcze tego samego dnia dostałam odpowiedź, że przyjęto zgłoszenie. dzisiaj poinformowano mnie, że nie wiadomo czy faktycznie ta osoba miała myśli samobójcze, ale że została sprawdzona pod adresem zamieszkania i przetransportowana na konsultację psychiatryczną. dano mi do zrozumienia, że możliwe, że coś było na rzeczy i dzięki temu autor został uratowany, ale oczywiście nie ma takiej pewności.

#anonimowemirkowyznania
  • 107
@kwasnydeszcz: no luz, no chill. Miło, że go zgarnęli. Mój tekst o tym, jak bagiety wchodzą do domu i zaskoczony tacie sebka, był chyba proroczy xD "Ale panie bagietmajstrze... to tylko zarzutka!" "Ty #!$%@? gnoju, nie wykręcaj się! TY NA PRZYSTANKU #!$%@? KRZYCZAŁEŚ HWDP JAK ZOBACZYŁEŚ RADIOWÓZ?" #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwasnydeszcz: ja bardziej jestem ciekawy, jak technicznie z Twojej strony sprawa wyglądała (nie czytałem wszystkich komentarzy wiec nie wiem czy ktoś już pytał)?
Mam na mysli sposób takiego zgłoszenia na policję. Po prostu zaszłaś na komendę? Czy wysłałaś im maila? To musi być jakiś specjalny wydział czy idzie/pisze się do pierwszych lepszych?
Tak czy inaczej postawa godna pochwały.
muszę przyznać, że policja bardzo szybko zareagowała, jeszcze tego samego dnia dostałam odpowiedź, że przyjęto zgłoszenie

@kwasnydeszcz: Ahem... "Pogotowie bardzo szybko zareagowało, po telefonie na 999 jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź, że przyjęto zgłoszenie".
@kwasnydeszcz: to jest piękne xD gość kopiuje tekst z jakiegoś forum żeby rozkręcić gownoburze i podbić atencję, a 24h później siedzi w radiowozie wieziony na oddział psychiatryczny xD sąsiedzi w szoku, rodzice w szoku, OP nawet nie jest w szoku bo nie kuma co się odjechało xD złoto.
@kwasnydeszcz: reakcja na plus, lepiej narobić siary baiciarzowi (szkoda tylko że kosztem mundurowych którzy tracą na niego czas) niż pozwolić komuś zejść. Dodatkowo, może nauczy to śmieszków dodawać tag #pasta zamiast przeklejać pierdoły a potem być budzonym o 5 rano

dzisiaj poinformowano mnie, że nie wiadomo czy faktycznie ta osoba miała myśli samobójcze, ale że została sprawdzona pod adresem zamieszkania i przetransportowana na konsultację psychiatryczną


ciekawe jak to wyglądało, wpadają policjanci
@kwasnydeszcz: Ogólnie to dość dziwne, że gościa gdziekolwiek zabrali.
Mówisz - panie władzo to był żarcik i nigdzie siłą cię nie zabiorą. Nie ma takiej opcji nawet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z jednej strony zrobiłaś dobrze, bo zgodnie ze swoim przekonaniem.
Z drugiej strony ja uważam, że po co marnować publiczne pieniądze? Im więcej samobójców tym mniej samobójców.

Gdzie ta nasza wolność wyboru? Dlaczego nie możemy wyhuśtać
Mówisz - panie władzo to był żarcik i nigdzie siłą cię nie zabiorą.

@Wulfer_Bael: Gość od żartu z rurką wrzuconą do silnika samolotu (bodaj @Go_Ask_Alice) też się tak tłumaczył jak bagiety wbiły na chatę - nie pomogło. ¯\_(ツ)_/¯
@idol89: ej, ale to chyba jest różnica - zagrożone życie x setek osób


a zagrożone moje życie.

Takie jest moje zdanie i ja uważam, że nie ma co ludziom przeszkadzać dopóki nie naruszają wolności innych osób. Także porównanie do rurki trochę słabe...
@idol89: marnowanie pienionszkuw ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poza tym, zanim anonimowe przeszło minęło kilka/naście godzin. Zanim dotarło zgłoszenie, zanim patrol pojechał.
Minęła pewnie doba. Mogli stwierdzić, że się już nie opłaca jechać. Jak miał dyndać to dynda a jak nie miał to nie ma po co jechać :D