Wpis z mikrobloga

@Biedronka07: Kolega w #podbaza miał jeszcze wyższy lvl w ponownym wykorzystaniu. Mianowicie miał szklaną butelkę z takim korkiem na drucie. Wypił w szkole to co tam miał, zanosił do domu, tam mycie i gotowe na następny dzień ;D

@Albania95: I te okruszki od chleba lewitujące w cieczy bo człek był nieogarnięty albo się spieszył i zaraz po kanapce pił picie ;D
  • Odpowiedz
@Biedronka07: #!$%@? polskie szkoły w latach 90. Trzymali dzieciaki bez wody po 6-7 godzin dziennie :D Woda z kranów nie nadająca się do picia a w sklepikach tylko oranżada i kola.
Jeszcze moi starzy nigdy nie pomyśleli, żeby mi zrobić herbate do butelki i taki wysyszony się wychowywałem przez kilka lat xD
  • Odpowiedz
@Biedronka07: kolega do podstawówki przynosił herbatę w butelce 0.5 po wódce xD potem mu nauczycielki zabroniły. Ogólnie ten mem nie jest Januszowy. A ja wrzucam na czarną każdą różową co ma w avatarze takie swoje pół-foto bo nie wrzucają nic wartościowego takie atencyjne osoby. Niebiescy też. Nara
  • Odpowiedz
@ludzik: Czyli teraz na Wykopie wyśmiewamy ludzi, którzy używają parę razy tej samej szklanej butelki? Co mają robić? #!$%@?ć za każdym razem i kupować nową? Szklanki i kubki w domu tak samo traktujesz? Talerz po jedzeniu #!$%@?ć do śmieci zamiast zmywać i kupować nowy.
  • Odpowiedz