Wpis z mikrobloga

@tosyu: W granicy błędu przy wyliczaniu tych wartości bez czujników, trafiłeś na skrajną wartość funkcji Rand() po prostu a to główna część wzoru.
  • Odpowiedz
@tosyu: nie wiem czy Strava ma jakieś wahania, ale między różnymi stronkami od trackerów wyliczenia są tak różne, że nawet tego nie czytam, bo wyniki potrafią być x2. Gdybym żarł tyle ile Endo mi pokazuje, że spaliłem, to bym był okrąglejszy od koła.
  • Odpowiedz
@metaxy: to ciekawe jest, locus map przy wyliczaniu gdzieś różni się o 100kcal, a strava jebła coś takiego, masakra, takich jazd to spodziewałbym się po endomondo a nie stravie :/
  • Odpowiedz
@vicher62: kiedyś jeździłem z pulsem, wtedy było w okolicach 900kcal, teraz nie jeżdżę i zwykle mam w granicach 1000kcal, ale nigdy nie miałem ~500kcal na tej jeździe, strzelam że błąd
  • Odpowiedz
@tosyu: Jaki masz ustawiony typ roweru? strava pokazuje duże różnice w zależności czy wybrałeś cross czy road bike(nawet mimo dostępnych danych tętna,kadencji i prędkości co jest generalnie bez sensu)
  • Odpowiedz
@WuERA: a widzisz, wywaliłem ostatnio wszystkie swoje rowery, bo uznałem że nie ma sensu i nie chce mi się zmieniać co chwile mędzy szosą mtb a dirtem hmmmmm może w takim wypadku przy braku rowery strava bierze dane....


:)
  • Odpowiedz
@vicher62: ale jeśli masz porównanie z pulsem i bez, prawie jednakowe wyniki (200-300kcal różnicy, co to jest pff :P), to moim zdaniem można traktować poważne, w tym konkretnym przypadku, nie można raczej na poważnie podchodzić do takich odchyłów jake dziś mi wpadły ;)
  • Odpowiedz
@tosyu: ten puls w stravie i tak nie wiele zmienia. U mnie godzinna jazda 20km/h i średni puls 134 dało z wybranym rowerem szosowym 279 kcal. Jak zmieniłem na rower mtb to zmieniło się na 581 :)
  • Odpowiedz