Wpis z mikrobloga

Zabawne że musisz używać multikonta do przyklaskiwania swoim wypocinom :-)


@Towarzysz_Moskwin: Tak, tak, "wszyscy mają multikonto, jeśli nie popierają mojego zdania" xDD

A teraz obejrzyj wideo i zobacz czemu pytanie zostało zapisane na kartce. Laska nie chce żeby odpowiedź została rozmydlona przez tą lale z NRA i stara się uzyskać odpowoedź na zadane pytanie.


Widocznie wielkim problemem dla laski (ekhem xD) jest zadać pytanie wprost z głowy i w razie braku
  • Odpowiedz
@kamien23: Napisał człowiek renesansu: KOLEJNY LEWACKI SPISEG OBALONY ZOBACZ MEMY!!! A teraz daj o oglądanych mój tag o cycuszkach XD

I o ile pierwsza część działalności kiepsko ci idzie do drugiej nie mam zastrzeżeń.

P.S. ciekaw jestem tylko ile razy twoja zielonka się jeszcze pojawi nie wołana ;)
  • Odpowiedz
@kamien23 jeszcze raz i oby ostatni: symetryzm to pogląd, symetria to relacja pomiędzy dwoma zjawiskami lub faktami, w tym przypadku (zresztą błędnie przez Ciebie wskazywana) pomiędzy pytaniem o dowód na istnienie scenariusza spotkania, a pytaniem o dowód na nieistnienie scenariusza spotkania (gdzie pierwsze jest pytaniem z logicznego punktu widzenia poprawnym, a drugie jest niepoprawne - patrz ciężar dowodu i Czajniczek Russella). Symetrysta (osoba wyznająca pewien pogląd) wskazuje na istnienie symetrii jako relacji
  • Odpowiedz
P.S. ciekaw jestem tylko ile razy twoja zielonka się jeszcze pojawi nie wołana ;)


@Towarzysz_Moskwin: ty też byłeś niewołany. To znaczy że masz multi xd #lewackalogika

I o ile pierwsza część działalności kiepsko ci idzie do drugiej nie mam zastrzeżeń.


@Towarzysz_Moskwin: a jednak jesteś pod moim wpisem i bronisz CNN zawzięcie. Ja kiepskie wpisy ignoruje, bo szkada na nie czasu...no ale ty logiki używać nie potrafisz ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
jeszcze raz i oby ostatni: symetryzm to pogląd, symetria to relacja pomiędzy dwoma zjawiskami lub faktami, w tym przypadku (zresztą błędnie przez Ciebie wskazywana) pomiędzy pytaniem o dowód na istnienie scenariusza spotkania, a pytaniem o dowód na nieistnienie scenariusza spotkania (gdzie pierwsze jest pytaniem z logicznego punktu widzenia poprawnym, a drugie jest niepoprawne - patrz ciężar dowodu i Czajniczek Russella). Symetrysta (osoba wyznająca pewien pogląd) wskazuje na istnienie symetrii jako relacji pomiędzy
  • Odpowiedz
@kamien23:

Tradycyjnie zero argumentów i twój żałosny śmiech. Nie jestem na mirkoliście. Nie mam tagu neuropy w obserwowanych. Nie udzielam się w ich tagach. Nie wykopuję ich znalezisk. Nie komunikuję się z nimi.

Ale jak widać twoje urojenia nie zwracają uwagę na fakty.

ty też byłeś niewołany. To znaczy że masz multi xd #lewackalogika


Rzeczywiście, bo to nie tak, że on obserwuje tag neuropa albo 4konserwy lub polityka, których użyłeś, by
  • Odpowiedz
@kamien23:

Rozumiem, wystarczy wyciąć jeden fragment z całej wypowiedzi, w sposób kretyński się do niego odnieść i uznać, że się kogoś zaorało. #logikakamien23

Przetłumaczę dla innych twoją działalność:
Zaorałem się w dyskusji i zamiast wyjść z twarzą, kopię sobie coraz głębszy dół
  • Odpowiedz
@kolluk: > Musiałbyś zacząć od ignorowania swoich wpisów, a tego nie robisz, więc wychodzi na to, że kłamiesz.

@kolluk: jak już się bierzesz za tłumaczenie ( kopiowanie cudzych żartów) to wytłumacz to zdanie, bo....does not compute

Musiałbym zacząć od ignorowania własnych wpisów (?) a tego nie robię (???) więc kłamię
Hmmmmmmm
Czyli żeby nie wyjść na kłamcę musiałbym uznawać własne wpisy za słabe ( czego nie robię, bo bym ich
  • Odpowiedz
@kamien23:

Oho, widzę, że już pominąłeś część z neuropą. Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

( kopiowanie cudzych żartów)


"Żartów". Ty chyba nie masz pojęcia co to żart. Chyba, że swoje życie razem z działalnością na wykopie uznajesz za żart, to wtedy bym się zgodził.

Czyli żeby nie wyjść na kłamcę musiałbym uznawać własne wpisy za słabe ( czego nie robię, bo bym ich w pierwszej kolejności
  • Odpowiedz
@kolluk
jak już wspomniałem...za dużo lewackiej logiki na raz. Ciężko pisać z kotem chodzącym po klawiaturze ( bo człowiek by chyba sie zorientował że sie pogubił)
Śpij słodko
  • Odpowiedz
@kolluk ewidentnie osoby zawołane zraniły ego wołającego. Jakaś jego potrzeba zaprezentowania się jako krynica wiedzy i źródło intelektu nie została zaspokojona, więc postanowił nas zawołać i na wszelkie próby dyskusji odpowiadać "xD" oraz tekstami, które można równie dobrze przetłumaczyć na tylko jeden "hue hue hue, jednak miałem rację". Słaby sposób na triumfowanie, zwłaszcza że mocno obnaża słabości autora.
  • Odpowiedz
P.S. ciekaw jestem tylko ile razy twoja zielonka się jeszcze pojawi nie wołana ;)


@Towarzysz_Moskwin: Ja do nikogo (poza samym sobą) nie należę, towarzyszu (ʘʘ) Do dyskusji też będę wchodził jak będę miał ochotę, być może nie do twoich, bo tam pewnie tylko z zaproszeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz