Wpis z mikrobloga

Nie polecam pralki Hotpoint Ariston AQS73F 09. Pralka bez zarzutu działała przez prawie 3 lata (kosztowała ~1400 zł), ale traf chciał że jakaś szmatka wpadła mi za pralkę i kiedy chciałem ją wyciągnąć oparłem się ręką na górnej klapie - niestety w tym czasie pralka prała. Nagle błysk, wywaliło korki i od tego czasu w pralce cały czas pracuje pompka i pralka pobiera wodę.
Wezwany naprawiacz pralek stwierdził że w pralce najprawdopodobniej były źle ułożone przewody i jeden dostał się pomiędzy górną klapę a metalową obudowę pralki przez co jak został ściśnięty to spowodował zwarcie i widać że dostał programator.
Koszt nowego programatora 500-600 zł + robocizna i to przy założeniu że nie ucierpiało nic innego.
Więc lepiej będzie kupić nową pralkę a ten złom oddać do utylizacji.
Także nie polecam pralek marki Hotpoint Ariston (marka Indesit) ze względu na jakość wykonania.
#pralka, #elektroda
kris_me - Nie polecam pralki Hotpoint Ariston AQS73F 09. Pralka bez zarzutu działała ...

źródło: comment_u5L4ffFdGvybyacvWvKGbmcGcSFWnk9T.jpg

Pobierz
  • 7
@kris_me mi kiedyś spec od pralek powiedział że nie ma sensu kupować pralki za ponad 1000 zł bo to podziała 2-3 lata i jebutnie i nie będzie opłacać się naprawiać i lepiej kupić pralkę za parę stów