Wpis z mikrobloga

Mirki, przeglądał ktoś z was piekielni.pl czasem?
Ja co kilka miesięcy z nudów zaglądałem i zauważyłem to co w screenie.
Także piekielni.pl sobie ślicznie kopią XMR jak czytaszte wypociny a mój łóżkowy lapek zionie żywota warcząc wiatrakiem jak karyna w rujach. ^^.

Pozdrawiam jak ktoś sobie w telefonie to looka i jak bateria znika w oczach ^^!

PS. I gratsy dla programistów za ładne omijanie ublocka.

PS2. Ktoś jeszcze tak ma?
#it #kryptowaluty #mining #monero
Pobierz
źródło: comment_5F3ekbYaPYetwfsCCjMQnZxC5saGDI7H.jpg
  • 19
@kolargolo mam blokowanie i sam kopię tylko na własnym sprzęcie więc wiem jak to działa xd. A piekielni jak wykryje zablokowane to rusza kolejny i tak kilka ms kopie i odpala kolejny itp. Dlatego jest 6000 gówna zablokowane i rośnie. I dlatego gratulowalem programistom.
To jest portal z targetem dla ludzi co nie wiedzą co ublock nawet.
@Mixxer5 dla pocieszenia chrome od następnej wersji ma blokować chamskie reklamy w tym kopanie. Tylko jak ublock da się ominąć pośrednio to pewnie i to też.
@mvp84: @mamslabehaslo:
Tu nie chodzi mi o kwestię jak to zablokować, tylko że to jest bezczelnie zajeżdzanie urządzeń mobilnych a strona w targecie ignorantów (matek z tabletem/telefonem na kiblu bądź drodze do pracy).

A co do brave to spróbuję sobie, dzięki ;)
@wetnosekoala: w ustawieniach przeglądarki wejdź w: ustawienia > ustawienia witryny i zablokuj wszystkie pliki cookie + Javascript. Niektóre elementy mogą działać dziwnie, albo nie działać - ale za taką szybkość jestem w stanie to poświęcić.
Mirki, przeglądał ktoś z was piekielni.pl czasem?


@Ulvarin: dawno temu, zanim zaczęły tam królować wpisy typu 3 akapity wstępu, jak to "12 stycznia o godzinie 11:12 jechałem moim bmw 3 w wersji x z wymienionymi felgami, a trzeba dodać że obok siedziała teściowa co ma 57 lat skończyła technikum krawieckie itd". A potem 3 zdania właściwe, które wstępu nie potrzebują :)