Wpis z mikrobloga

@Nadrill: hmmm, tam było niedawno drzewko z dyskusją o reklamowaniu sie woopit, ostatni wpis był o tym że go zaorali, a teraz nie ma całosci czy ja zle widze? oO
  • Odpowiedz
Właśnie, możecie mi polecić jakąś stronkę czy bloga o wrocławskim życiu kulinarnym? Bo, co prawda, dzięki grubasowi poznałem kilka fajnych miejscówek, ale wkurza mnie on strasznie i chętnie znajdę alternatywę.
  • Odpowiedz
@HolyToiletPaper: restauracji jest malo, polowa tego scierwa co sie otwiera we wroclawiu to fast foody/kebaby/kolejne pizzerie. prawidzwych ciekawych miejscowek jest tyle co kot naplakal. np. ja nie moglem znalezc znosnego miejsca aby pojsc na piwko + jedzenie. jedyne takie to bernard i szynkarnia ktore sa zwykle #!$%@?.
jesli ktos zapropnuje mi 4hops lub inne podobne pazdzierze to wysmieje. i nie ze sa to strasznie zle miejscowki, ale sa to typowe puby.
  • Odpowiedz
@MiejscaWeWroclawiu: goby plz, my tu na powaznie piszemy o nowych miejscach i recenzjach a nie napisanie o sieciowce w potoku fotek breslau i memesow z zawieszonymi pytaniami aby farmic komentarze od studenciakow i grazynek.
  • Odpowiedz
@Nadrill: jestes trolllem i hejterem nie chesz nie wchodz.
Jesli nie potrafisz zniesc mnie kiedy reklamuje wooopit, to cholerne pewne ze nie zaslugujesz na mnie... gdy reklamuje wooopit ( )
  • Odpowiedz