Wpis z mikrobloga

  • 148
Drodzy wykopowicze.

Właśnie prowadzę wojnę z facebookiem w sprawie moich danych osobowych.
Życzliwa osoba zgłosiła mnie o fałszywe dane i właśnie przeprowadzany jest proces weryfikacji. Do przejścia tego procesu potrzebuję waszej pomocy.
Na facebooku nazywam się "Kajestem Feanonimowy" i potrzebuję teraz sprawnego grafika, który stworzy w miarę wiarygodny dokument tożsamości, tj. Dowód osobisty na poniższe dane (Kajestem Feanonimowy, zdjęcie może być z profilu wypoku, imiona rodziców Mirosław i Mirabela, miejscowość pozostawiam losową byleby prawdziwa z Polski jak i reszta danych).

Jeżeli uda się stworzyć taki oto dowód, spróbuję sprawdzić algorytmy facebooka nt. Wierzytelności itp itd ;)

Jest to swego rodzaju eksperyment, który możemy wspólnie stworzyć i kontynuować.
Zapraszam do zabawy :)

#facebook #heheszki #wojna #internet #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #grafika #grafikakomputerowa #prawo
Felynsky - Drodzy wykopowicze.

Właśnie prowadzę wojnę z facebookiem w sprawie moich ...

źródło: comment_BaLRRLRl9wxser8IKfj05992NA9omKWb.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@Felynsky: Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że podrabianie dokumentów jest nielegalne? Poza tym z kim chcesz toczyć wojnę, przecież akceptowałeś regulamin rejestrując konto. Jak pójdziesz do banku i założysz konto na fałszywe dane to też będziesz toczyć wojnę?
  • Odpowiedz
  • 13
@Arveit No tak. W Polsce za fałszywe dane na Facebooku i posiadanie 1g marihuanen dożywociew przeciwieństwie do wszelkich gwałtów i oszustw finansowych na dużą skalę :)
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie: dajesz link, a tam od razu wyskakuje popup. Wysłanie czegoś takiego do facebooka jako dokument tożsamości to przestępstwo
UWAGA!
Oferowane przez nas produkty są kartami kolekcjonerskimi i zgodnie z obowiązującym prawem oraz naszym regulaminem nie należy się nimi posługiwać jako dokumentami w żadnej sytuacji!
  • Odpowiedz
  • 5
@Norskee a co w przypadku sztucznej AI, która chciałaby sobie stworzyć konto, a nie posiada dokumentu tożsamości?

Jest na to jakiś punkt w regulaminie? (Przy potwierdzeniu prosiłbym o odnośnik)
  • Odpowiedz
@Felynsky: Nie rozumiem co masz na myśli, bo podchodzisz do sprawy od d. strony. Posługiwanie się fałszywym dokumentem tożsamości jest przestępstwem. Skoro ktoś od ciebie wymaga dokumentu potwierdzającego tożsamość, a ty dajesz podrobione gówno, to popełniasz przestępstwo
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee ja chcę to zrobić, ale przy sobie mam tylko telefon na którym nie wtworzę wirtualnego dowodu osobistego. Dlatego też napisałem na portal ze śmiesznymi obrazkami, aby mi takowy stworzył.
  • Odpowiedz
  • 1
@Norskee a od gdzie jest granica falszywości?

Jeżeli stwarzam postać, którą nie będę pobierał wszelkich korzyści majątkowych, nikt nie ucierpi na 'moim' istnieniu, to czemu nie mogę stworzyć przy okazji dokumwntu tożsamości mojej postaci?

Jeżeli chodzi o sam dokument, to niekoniecznie muszą być dane z PL. Na fb i tak miałem z Nowej Zelandii.
  • Odpowiedz