Wpis z mikrobloga

Mirki, chwilowo mam zator finansowy i potrzebuję pojanuszować ¯\_(ツ)_/¯ Mam dwie, 10kg psie mordy do wykarmienia i szukam najtańszej opcji żywienia ich, tak by nie straciły na wadze tylko na niej przybrały. Ma ktoś jakieś sprawdzone patenty w takich sytuacjach? A może poratuje ktoś jakimś grubszym kodem rabatowym do jakiegoś zooplusa?

#pytanie #januszebiznesu #pies #pieniadze
KateAnkara - Mirki, chwilowo mam zator finansowy i potrzebuję pojanuszować ¯\\(ツ)\/¯ ...

źródło: comment_b4lkqbvyRUuL4xUKxwm5bw5gPbKB2SGn.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@vajroos: normalnie nie oszczędzam ale czasem muszę, np. teraz
@FrauWolf: Wcześniej miały suchą karmę Alpha Spirit, a teraz kończy im się zapas puszek Rocco i na następny będzie mnie stać dopiero za miesiąc, więc do tego czasu muszę skołować coś baaardzo ekonomicznego i nieszkodliwego przy tym.

Najlepiej to by było karmić surowizną ale we Wrocku ciężko o mięso z dobrego źródła ()
Chyba, że jest tu
  • Odpowiedz
@KateAnkara: Może Brit Premium? Skład średni, ale nie tragiczny, a jest ekonomiczny. Ew. Brit Care albo Arion Original. http://www.karmopedia.pl/porownaj-dzienny-koszt-wyzywienia/

Co do surowizny, próbowałaś w jakimś okolicznym sklepie miesnym? U mnie (Posen here) w większosci nie mają "psiego" miesa, ale jak się poprosi, to przywiozą. Ja płaciłam 6 zł/kg za serce wołowe i indyczą szyje. No i Selgros, ten poznański nigdy mnie nie zawiódł, a chyba rozbierają tusze na miejscu, więc jak
  • Odpowiedz