Wpis z mikrobloga

@fuji: 7 dni temu było trzęsienie o sile 5,0, które poczułem (jakieś 4,0 w miejscu, w którym byłem). Od tamtego czasu jeszcze 2 razy zatrzęsło z tą samą siłą, ale najwidoczniej spałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@andale mnie znowu dzisiaj w nocy obudziło xD (13 piętro to czuć nawet te małe). Kiepsko trafiłeś bo był bardzo długo spokój, a w ostatnich tygodniach wali co kilka dni, zwłaszcza na wschodzie...

Długo będziesz na Tajwanie?
@fuji: Widziałem historię trzęsień. Powiedziałbym, że miałem szczęście, bo przyleciałem 2 tygodnie po serii, która zawaliła m.in. ten hotel w Hualien.
Zostaję jeszcze 2 tygodnie i wracam do Japonii zobaczyć trochę kwitnących wiśni, bo na Tajwanie zastałem same niedobitki.
@andale: Aha czyli to największe Cię ominęło. To w sumie można powiedzieć, że jednak miałeś szczęście ;)

Ogólnie to Tajwan o tej porze roku tylko na południu jest fajny :) Na północy jest zdecydowanie za zimno...
@fuji: Jak dla mnie za gorąco bez względu na miejsce. Było kilka przyjemnie pochmurnych dni. Czekam na więcej. Pomyśleć, że planowałem przylecieć tu w czerwcu. Pewnie trafiłbym na monsun i tyle byłoby z frajdy.
Z tego, co widzę na wschodzie jest ledwo 20 stopni... bluźnisz mówiąc, że to jest za gorąco xD Dla mnie jak temperatura spadnie poniżej 30 stopni to jest zima i zaczynam marznąć xD W ten weekend jadę na południe do Kao się zagrzać trochę, bo już nie daję rady na tej zimnej północy...

Tajfuny nie są takie straszne znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1-2 dni trochę powieje i