Wpis z mikrobloga

Jakie miasto jest najlepsze do życia w Polsce? Chodzi o perspektywy w branży IT, brak korków, dobra komunikacja miejsca i średnie ceny mieszkań. Poznań miasto doznań? #poznan

#krakow -> zajebisty smog
#wroclaw -> zajebisty smog + ukraińcy
#warszawa -> jakieś takie duże i betonowe, ble
#rzeszow -> podoba się, ale to polska C
#gop #katowice -> wiadomix że smog i gopniki pod każdym blokiem, ale Katowice ładne
  • 81
@borrow nie wybieraj Warszawy. Wcle nie jest betonowa. Mamy mase pieknych parkow i zielonych terenow. Ale skad masz to wiedziec. No po prostu niepotrzebny jest kolejny sloik ktory nie ma pojecia o miescie
@borrow odpuść sobie Warszawę. Masa napływowych ludzi z okolicznych i dalszych wiosek, z którymi ciężko się dogadać i cokolwiek załatwić. Korki, beznadziejne powietrze i niewydolna komunikacja.
Najwyższe zarobki, ale i najwyższe ceny. Jak dla mnie dosyć brzydko, ale to kwestia gustu. Na plus, to duża centralizacja kraju przez to wszystko tu jest i z pracą nie będzie problemu.

Ja osobiście też szukam już konkretnego miejsca żeby się budować, ale póki co wiem
@borrow: Ludzie piszą, że z Krakowa, Katowic blisko na narty, w góry, ale przecież z Wrocławia do Szklarskiej czy Karpacza też nie jest daleko! I samo miasto też super, sporo atrakcji, jest co w lato robić. Sama mieszkam w Poznaniu obecnie i w porównaniu do Wrocławia żyje mi się tam tak 2/10