Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napisałem skrypt, który losowo co 2 do 12 godzin wysyła do mojej dziewczyny na messengarze losowe komplementy, których wypisałem około 120. Ostatnio zrobiła się z tego niezła afera bo gdy byłem akurat byłem bez telefonu i byłem z dziewczyną to skrypt wysłał odpowiednią frazę do mojej wybranki. Problem w tym, że ona teraz myśli, że ktoś inny ma dostęp do mojego facebooka i ktoś inny te rzeczy wysyła. Nie dociera do niej, że to zaprogramowany przeze mnie bot... Dziewczyna się na mnie obraziła i nie wiem co robić...

Co powinienem zrobić? Uważacie, że źle postąpiłem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 59
  • Odpowiedz
@iEarth: jeżeli to nie bait, to gościu napisał skrypt który wysyła jego dziewczynie miłe rzeczy.Postarał się, zrobił coś co mu się wydawało romantyczne, a różowe zamiast docenić się czepiają xD
  • Odpowiedz
@krzyskle
@Volt224
@f-lock
@Drail
Przypomnijcie się jutro w ciągu dnia to zrobię Wam kompletny tutorial razem z setupem bota do Messengera.
Akurat pisałem w weekend bota do fb, więc może się przydadzą wiadomości.

A dla chętnych i kreatywnych rzucam keywordy:
Nodejs, botpress, botpress-messenger, jeszcze jakiś scheduler i zrobione.
A, no i jeszcze localtunnel.me bo Facebook chce HTTPS dla aplikacji, a na localhost nie będzie raczej(no chyba że ktoś ma).
Botpress korzysta z
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer a daj kolego choć wywołania API właściwe, bo mi się nie udało napisać sensownego bota do messengera - tzn czegoś takiego, co mogłoby np. zastąpić email jako mechanizm komunikacji. Za dużo obostrzeń, odbiorca musi zainicjować połączenie, token ma bardzo krótki czas życia itp, itd...
  • Odpowiedz