Wpis z mikrobloga

Jedziemy z #rozdajo #pysznepl i #pizzaportal albowiem miesiac minal od tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/29638471/zydzi-i-wycieczki-w-gory-ot-caly-wykop-od-paru-dni/ (w sumie niewiele sie zmienilo).

Co:
- ok 8 kuponow -20PLN pyszne.pl (MWZ albo 0 albo 30zl, nie wiem), zamowienie przez appke mobilna i dziala tylko jak nie korzystales/as z tej promocji w ostatnich dniach
- 1 kupon na -10PLN pizzaportal.pl (MWZ 20zl)

Wszystko wazne do 4 marca.

Jak/zasady:
- Czytamy zasady. Jezeli Cie wylosuje, a odrzuce z powodu niespelnienia zasad bedziesz wylistowany w LISCIE HANBY.
- dajesz tu plusa i w komentarzu wpisujesz co zamowisz
- KONIECZNIE piszesz czy interesuje Cie kupon pizzaportal czy pyszne.pl (wybierz jeden)
- zielonki, patologia od streamow, ludzie, ktorych nie mam na czarno, ale maja w notatce "debil" odpadaja
- losowanko robie wlasnymi narzedziami jak znajde czas wieczorem

To moje osme masowe rozdajo kuponow, czesc wpisow usunalem, bo ludzie dwa dni pozniej potrafia pisac, ze sa glodni (°°
Pobierz dzek - Jedziemy z #rozdajo #pysznepl i #pizzaportal albowiem miesiac minal od tego wp...
źródło: comment_T1JXMOR48Y20thkgZwrtndefk0ubnKyE.jpg
  • 254
@dzek Zamówiłbym sobie burgerka bo zazwyczaj ich cena do stopnia najedzenia się mnie przeraża ( ͡º ͜ʖ͡º) - jestem zainteresowany kodem na pyszne