Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Nie wpadam w pułapkę, bo nie zajmuję się fotografią, ani nawet nie mam takiego zamiaru, a to zdjęcie mi po prostu wpadło w oko, jak porządkowałam fotki z wakacji :)
@teownik: To, że Ci się podoba nie znaczy, że jest "nienajgorzej". Joachim Löw wącha swoje dłonie wyciągnięte z majtek i też mu się to podoba. Czy jednocześnie oznacza to, że społeczeństwo chce to oglądać i jest się czym chwalić? Stanowczo nie.

Jeśli zamierzasz iść w fotografię to wyciągnij z tego lekcję, jeśli się zapytasz o konkrety to chętnie wspomogę literaturą czy przykładami na żywca.

Jeśli chciałaś tylko hehe pokazać hehe fajne
@Zatwardzenie: Wybacz, że wyszłam z założenia, że wykop to również portal z hehe zdjęciami, a nie forum dla najlepszych fotografów ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A porównywanie zrobienia i wstawienia zdjęcia budynku z kwiatkiem i oknem do wąchania dłoni wyciągniętych z majtek jest raczej dziwne.
jak w takim razie możesz twierdzić, że zdjęcie niczego nie przedstawia?


@Agemaker: Ponieważ zdjęcie jest #!$%@?. Wpisuję "dead nature" w google. Jedno ze zdjęć:

1. granica trójpodziału leci zgodnie z krawędzią boczną szklanki.
2. kwiat róży umieszczony w gorącym punkcie
3. odpowiednio dobrany kontrast oraz światło

tyle wystarczy, aby zdjęcie było dobre
Zatwardzenie - > jak w takim razie możesz twierdzić, że zdjęcie niczego nie przedstaw...

źródło: comment_MDQHmkx3AzajvnTsSfIbJTgLWhMgENKE.jpg

Pobierz
Wybacz, że wyszłam z założenia, że wykop to również portal z hehe zdjęciami, a nie forum dla najlepszych fotografów ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To napisz

Jak na osobę, która drugi raz w życiu trzymała w miarę dobry aparat i tak chyba nie wygląda tak hehe :)


@DywanTv zwraca Ci uwagę na błędy (delikatnym językiem) to się bronisz, że jest ok, bo Tobie się podoba.

A porównywanie zrobienia
@Zatwardzenie: Bo jej zdjęcie jest zwyczajnie DOBRE. Wpisz sobie "architecture photography" w google i zobaczysz, że na takich właśnie nieoczywistych kadrach polega ten rodzaj sztuki. Koleżanka zrobiła to przypadkowo, ale wyjątkowo dobrze, a Ty się #!$%@? bo zdjęcie nie jest zwykłe.
@teownik: nie przejmuj się nim, gość ma chyba jakiś kompleks mniejszości, jako fotograf powiadam Ci, to zdjęcie jest fajne a typa powyżej po prostu zlej ciepłym moczem ;)
Agemaker - @Zatwardzenie: Bo jej zdjęcie jest zwyczajnie DOBRE. Wpisz sobie "architec...

źródło: comment_W92w0KMHJbNtamFxWZbXR5NaDlDDKHGn.jpg

Pobierz