Wpis z mikrobloga

@bscoop: też go miałem, ale jako dodatek do wcześniejszych, był bardzo popularny w tamtym czasie (aż trzy osoby w bloku kilkumieszkaniowym go miały), być może dlatego że był w miarę tani, a lokalny "papiernik" (sklep papierniczy mający jeszcze zabawki oraz gadżety w asortymencie) sprowadzał dużo takich różnych najmniejszych zestawów (rok ~ 1998) :D
  • Odpowiedz
@kapitan_kleks: Lego to chyba najlepsza zabawka, jako ogół, którą wymyślił współcześnie człowiek. Ilość pomysłów, motywów, zestawów jest przeogromna, a przeglądając tą nitkę złapała mnie taka nostalgia. Miałem od groma zestawów, z różnych lat, różne motywy, Technic, System, no cuda! Pierwszy zestaw dostałem.. w przedszkolu.
Dawien dawno, w Warszawie, było takie wojskowe przedszkole, przy jednej z warszawskich JW. Chodziły tam dzieci żołnierzy. Na mikołajki, dzieci dostawały zestawy klocków Lego :D nie pamiętam
N.....s - @kapitan_kleks: Lego to chyba najlepsza zabawka, jako ogół, którą wymyślił ...

źródło: comment_1rhmDmc7EbtzZ905wpMsVct6xhLxFk5g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kapitan_kleks: Ten zestaw był pierwszy napierwsiejszy... Babcia mi przysłała jak miałam 3 lata (?). Mnóstwo opcji, zarówno to co na pudełku z dziewczynką jak i na pudełku z chłopcem (moje) dało się z tych klocków zbudować, były instrukcje do wszystkiego ale ja zawsze z uporem maniak młyn budowałam :D Był moim ulubieńcem ¯\_(ツ)_/¯ Potem było jeszcze wiele innych... wioska indiańska ze spadająca kulą xD zamki, duchy, rycerze, smoki... ale to ten
wielkanoc - @kapitankleks: Ten zestaw był pierwszy napierwsiejszy... Babcia mi przysł...

źródło: comment_wWNy5QWvO7qNKdU7LTEo9bdST9daN9p9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz