Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza #finanse #gdansk #pomocy

Siemanko Mireczki i Mirabelki, proszę Was o radę:

Przedstawię swój dzisiejszy dzień pracy a za chwilę podam zarobki.
1. 7:10 Jajecznica z żoną,
2. 8:05 Spotaknie u szefa w garażu i pobranie potrzebnych narzędzi.
3. 8:10-8:50 Zabranie pracownika po drodze i dojazd do pracy (akurat dojeżdżamy dalej)
4. 9:00 Rozpoczęcie pracy
5. 11:45-12:25 Przerwa na śniadanie, kawę plus szef dowiózł nam pączki
6. 12:25 Powrót do pracy, która trwa do godziny 15:20
7. 15:30-15:40 Szybkie przebranie się i powrót do domu.

Każdy dzień wygląda podobnie z tym, że przeważnie zaczynamy pracę o 8:30.
Zarobki na rękę 3300, umowa o pracę, 160h miesięcznie. Aglomeracja Trójmiejska.
Mireczki ciągle mam wątpliwości czy nie zarabiam za mało, mam duży wkład w pracę. Szef wysyła mnie do zleceniobiorców i o nic nie musi się martwić. Oczywiście auto służbowe na własne potrzeby.
Czy mi się w dupie poprzewracało?
  • 15
@ZwyklyFacet zależy chyba co robisz. Jeśli czujesz że u innego dostałbyś więcej to możesz się starać o podwyżkę albo zmianę pracy... Możesz założyć własną firmę, ale dobrze to przelicz czy Ci się opłaci.
@su1ik: Znaczy co, zarabiasz tyle tygodniowo?
@Polinik: Głównie montaż listew przypodłogowych, montaż podłóg drewnianych oraz uczę się cyklinowanie
@Chicane: Prowadzenie własnej firmy jest proste, ale masz na głowie kontrahentów oraz to Ty się martwisz o przelewy, żeby było na chlebek na dzieci.
@PanProgramista: Rozmawiałem z kilkoma osobami z branży, pracują głównie 7-18, i do tego wyjazdy. Jacyś na głowę upadnięci.
Pobierz ZwyklyFacet - @su1ik: Znaczy co, zarabiasz tyle tygodniowo?
@Polinik: Głównie montaż...
źródło: comment_42935QpIgnY2pXRwwCse1xohIJ3vezfT.jpg
@ZwyklyFacet: 3300 na reke czy brudne z podatkiem?
Powiem Ci że to i tak nie jest złe i nie narzekałbym szczególnie, zarobki mam podobne wręcz takie same (jeśli twoje to netto) a mam bardziej odpowiedzialną pracę, nikt mi auta nie daje nikt mi nic nie daje, jak umowie się że będę to będę i szef zapomina o sprawie a z innymi cóż dzień w dzień sprawdza czy są trzeźwi xD