Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: Nie. To za dużo za taki zabugowany i pospiesznie wypuszczony port naleśnikowej gry, do której niezbędne są patche od community.

Poleciłbym Doom 3 - Fully Posessed i Alien:Isolation z modem, ale jeśli masz mdłości przy statycznym Elite Dangerous, to może być ciężko :P

Lone Echo to naprawdę dobra gra z fabułą (w darmowym Echo Arena sprawdź, czy odpowiada ci system poruszania się), Wilson's Heart jest w porządku, The Invisible Hours
@Dreszczyk: jeśli jeszcze nie miałeś okazji pograć to polecam bardzo Chronosa. Pięknie zrobiona przygodówka z perspektywy trzeciej osoby, z nieruchomą kamerą (znikome lub nieobecne mdłości). Na początku wydaje się trudna, ale tylko do czasu aż opanujesz system walki i sposób ataku poszczególnych przeciwników.
@Dreszczyk: Denerwują, ale nie grałem w oryginał. Nie ma zbyt dużo dobry gier AAA do VR. Traktuję to jako inwestycję w ekosystem - nie będzie kupna gier, nie będzie następnych produkcji. Wiadomo, że w sumie Bethesda przegina, ale skoro nie ma innych wysokobudżetowych produkcji to niestety mogą...
W Fallout 4 w jako jednym z niewielu tytułów poczułem, że gram w coś naprawdę dobrego. Ale bugów jest sporo to fakt. Ja tam