Wpis z mikrobloga

Apeluje.

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.

W momencie jakim się znajdujemy aktualnie jest to marsz o wolność.

Ten marsz ma pokazać, wesprzeć nas wszystkich, ma pokazać niezdecydowanym, którzy myślą ‚a i tak nic nie zmienię’. Że jest mnóstwo ludzi, którzy chcą NORMALNOŚCI, a nie szczujni TVPis

Ja będę na marszu, pojawię się tam po to, aby chociaż jedna osoba widząc później na nagraniach pełno osób w Warszawie pomyślała sobie, że możemy odsunąć autorytarny rząd i warto iść na wybory.

#bekazpisu #marsz #bekazprawakow #oswiadczenie #4czerwca
Norbercikk - Apeluje. 

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO. 

W momencie jakim się znajd...

źródło: B03B9D1B-FD44-4416-8331-46AE97AECD5F

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
  • 1479
Chce tylko dodać.

Jeśli się nie zjednoczymy to przegramy. Zobaczcie na wyborców PIS, to są ludzie przeżarci nienawiścią, gotowi dać się posiekać za karakana to jest to 25-30% radykałów.

A my strona opozycyjna, będziemy się kłócić o marsz? W walce o kużwa normalność? Normalność, której nie ma w tym kraju od kilku lat.
  • Odpowiedz
Zobaczcie na wyborców PIS, to są ludzie przeżarci nienawiścią, gotowi dać się posiekać za karakana to jest to 25-30% radykałów.


@Norbercikk: ale urojenia i dehumanizacja
nie, wyborcy pis to po prostu ludzie biedni, pracujący za grosze, bez wykształcenia którzy po prostu nie widza dla siebie lepszej opcji
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Tusk jakby chciał, aby nikt się specjalnie wspierał o ten marsz, to by najpierw poszedł do innych liderów opozycji i poprosił o wspólne jego organizowanie, ewentualnie pozostawić zrobienie tego KOD-owi lub innej organizacji ze wsparciem pozostałych partii.
Ale wtedy w przypadku sukcesu marszu nie miałby prestiżu bycia samca alfa na opozycji

A teraz widzę, że na wykopie, że marsz organizowany przez PO nie jest marszem PO.

Najważniejszy test to będzie
  • Odpowiedz
Donald, to TY?

Chcesz odsunięcia PIS od władzy to idź na wybory i zagłosuja za swoją partię opozycyjną. Ten marsz za kilka dni nie sprawi, że więcej ludzi zagłosuje więcej za opozycją niż za PISem. Sprawi tylko to, że PO zdobędzie więcej głosów kosztem innych parti opozycyjnych dlatego Tusk robi go jako marsz PO a nie całej opozycji.
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Już widzę jak ludzie o zdrowych zmysłach idą na wspólny marz, któremu przewodzi Herr Donald, czyli największy kłamca i populista jakiego ten kraj widział xD
  • Odpowiedz
Jaki protest gościu przecież na wykopie się śmialiśmy kiedyś z KODu i lewactwa a w ogóle to opozycja na protestach ma transparenty z brzydkimi słowami i dla bólu dupy lewaków warto poświęcić demokracje i prawa człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jaki prezydent fajny był memiczny Dudu jak tu kogoś takiego krytykować
  • Odpowiedz
  • 36
@Norbercikk: a ja mam to gdzieś. Od 30 lat ludzie podniecają się polityką- AWS, SLD, PIS-samoobrona-LPR, PO, PIS, kolejne pokolenia jęczą różne rzeczy, tak samo głośno, niezależnie od tego kto rządzi. Nazwiecie mnie symetrystą, a ja się tylko nauczyłem mieć to wszystko symetrycznie w dupie. W momencie gdy ktoś mi zabroni wyjazdu z kraju i dotknie mnie ten słynny "brak demokracji" to chwyce karabin i powystrzelam tylu ciemiężycieli ilu tylko zdołam
  • Odpowiedz