Wpis z mikrobloga

@Yezdemir: Zbytniego wyboru nie ma. Większość kobiet + 35 ma głowę porytą przeszłością i chce się ustawić na przyszłość, a gdy nie może osiągnąć założonego celu, znika szybciej niż się to może wydawać :)
Ma to swoje plusy, nie tracę czasu który mi pozostał na bezużyteczny i bezwartościowy chłam, którego pełno jest w necie i który idealnie się maskuje poprzez filtry i fałszywy uśmiech. Daj takiej odrobinę czasu, zajrzyj w duszę
@ManiacTeam wystarczy powiedziec ze pewnych rzeczy w sensownym wieku po prostu sie od kogos oczekuje. Brzmi mniej materialnie.

Zgadzam sie z Toba, jednak taka "love" o ktorej tak piszo i potem cierpio tez jest mozliwa, i warto czasem sie jednak zatracic bez namyslu. Inaczej nie byloby sobie czym smiecic glowy w listopadowa #!$%@? jak rozowy pracuje
@ManiacTeam Przesadzasz. Moze sam masz kompleks na tym punkcie i uderzasz sie robiac projekcje wyrzutow sumienia na relacje jakie zachodza w okol? Na ogol konczy sie to zdrowym zwiazkiem po tym jak sie pogodzisz.

Wnioskuje to po tym ze jednak odpisales komentarz na trywialne zdjecie, ktore nie jest ciezko zrozumiec bowiem emocje plataja figle, musisz miec wiec gdzies glebiej uraze, albo po prostu powieliles schemat czesto soe pojawiajacy pod takim obrazkiem na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anger: Czy przesadzam? Zależy od punktu widzenia. Kompleksów nie mam i biorę życie takim, jakim jest.
A posiadanie różowej, nie jest moim sensem życia, równie dobrze obchodzę się bez i powoli zaczynam się łapać na tym, że właściwie kobieta nie jest mi potrzebna do życia, bo ani mnie niczym nie zainspiruje, ani jakość mojego życia nie wywinduje do góry. W kółko jest to samo. Najpierw tańce godowe a potem się okazuje