Wpis z mikrobloga

Witam. Ketchupową wykreślankę wygrał Heinz z ponad trzy krotną różnicą głosów (994 vs 3118 głosy)(24,18% vs 75,82%). Jako, że mrozy odpuściły, a w najblizszy weekend ma być temperautura dochodzącą :-> do
11 stopni ;) to zaczniemy wykreslanke piw smakowych. Będą to piwa smakowe oraz radlerki. Jeśli chcesz być już jutro wołany - kliknij plusa! Dzięki
Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka (jest już nas ponad 800!)
oba-manigger - Witam. Ketchupową wykreślankę wygrał Heinz z ponad trzy krotną różnicą...

źródło: comment_54w7KrpraCYOegjBC7VLJcXnntRZ6KpQ.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@oba-manigger: na prawdę wykopki podniecają się tak heinzem? ja #!$%@? #!$%@? przecież on smakuje jakby ocet miał z 10 łyżek cukru, nie czuć wcale pomidorów

widać że średnia wieku głosujących to pewnie ~19 lat i podniecają się heinzem, dlatego bo jest hoho amerykański, a amerykańskie=najlepsze, bo testo tak mówi xD
  • Odpowiedz
@pykacz123: po prostu śmieszy mnie #!$%@? gust niektórych wykopków, czy to keczup o smaku octu z cukrem, czy buty z CCC w pakiecie z dżinsami za 70 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ingvarr100th: dawtona najlepszy, chociaż chyba zmienili recepturę, albo mi się smaki zmieniają, bo kiedyś to było lepsze ()
  • Odpowiedz