•  

  #bron Kiedy MSBS na rynek cywilny? słyszałem o jakichś planach na pierwszy kwartał, hajs leży i czeka

  +: Cronox
  •  

   @d__k wrzuć na lokatę 1 dniowa :) wszyscy czekają a dla producenta to idealna sposobność do zaporowej ceny

  •  

   @thestabilizator: Pracownik FB coś bąkał o 8 tys....

  •  

   @d__k: podobno kwiecień/maj i cena około 8000 zł. Co ważne według tego co słychać są już w produkcji.

  •  

   @krak jak dla mnie zaporowa cena :) ale cieszę się, że są tacy którzy mogą sobie pozwolić

   +: krak
  •  

   Pracownik FB coś bąkał o 8 tys....

   @krak: @ppqa: to ja poczekam na używki lub na drugi rzut. Ta broń nie jest warta 8000 zł. Mając taką kwotę wolałbym już dozbierać 2,3 czy 4 tysiące i kupić nowego izraelskiego Tavora, który stoi klasę wyżej. MSBS za 5-6 tysięcy to rozumiem.

  •  

   @PikPak: 6 nie dam, 5 bym się zastanawiał mocno.

  •  

   @krak: za 3700 brutto dostaniesz najtańszego gazowego AR'a z wliczoną już marżą sklepu. 5-6 tysięcy za MSBSa to rozsądna kwota.

  •  

   @PikPak: Czy rozsądna to się okaże jak hype minie i ludzie wystrzelą z tego parę wiader pestek :D

  •  

   podobno kwiecień/maj i cena około 8000 zł. Co ważne według tego co słychać są już w produkcji.

   @ppqa: <3

   @PikPak: Ja jestem daleki od oceniania tej broni, strzelałem z wczesnej wersji i całkiem niedawno z nowszej i jestem pozytywnie zaskoczony progressem. Osobiście np uważam że płacenie 12k za MR223 to przesada a i tak planowałem kupic :D

   Wiadomo - pierwszy rzut nie będzie idealny, ale sporo ludzi opowiada o rzeczach które nie mają miejsca, rzeczy zwyczajnie z dupy, jak chociażby to że przełącznik trybu ognia chodzi ciężko ze nie da się go palcem ruszyć.

   Z drugiej strony przyrównywanie go do AR-a od S&W imho nie ma sensu. Tu bym patrzył bardziej przez pryzmat HK czy innych firm które gruby hajs Kładą na RND. MSBS może i nie jest laserową dzidą, ale jest konstrukcją niewątpliwie unikatową. Badania i projektowanie tej broni to trochę wiecej niż składanie kolejnego AR-a (co też nie wszyscy potrafią zrobić dobrze). Projektujesz to mają cały system broni w tle

   Kupię chociażby dlatego, ze che dać im pieniądze na poprawki i sygnał, ze jako strzelec cywilny chce tej broni

   za 3700 brutto dostaniesz najtańszego gazowego AR'a z wliczoną już marżą sklepu. 5-6 tysięcy za MSBSa to rozsądna kwota.

   @PikPak: za 2000 możesz miec kałacha XD MSBS nie jest gazowcem, porównaj ceny raczej z tłokowymi AR-ami.

  •  

   @d__k: o panie... wskaż mi gdzie dostanę sensownego kałacha za 2000 zł. Ostatnio widziałem radomskie z "11 w owalu" za 3000 zł. Pamiętam jak kupowałem takiego samego prosto ze skrzyni za tysiaka mniej. Kiedyś vz58 można było dostać za 1200 zł, znajdź mi teraz cezetkę w tej cenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @PikPak: Widziałem powojskowe za 2k XD Ale fakt, 2500 trzeba na jacka położyć obecnie. Co nie zmienia faktu że dla mnie kałachy w tej chwili tak jak amunicja jest zwyczajnie za droga

  •  

   @d__k: powojskowe, pytanie w jakim stanie i pytanie czy przerobione na semi. Za tyle można było dostać kałacha zwolnionego z ZNów (zapasy nienaruszalne), czyli fabrycznie zawiniętego w pergamin, oliwę, bagnetem i magazynkami i wrzuconego do skrzyni na lat 50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   amunicja jest zwyczajnie za droga

   @d__k: a to jest patologia - bo w Polsce jest tej amony od cholery, ale nie można jej oficjalnie sprzedawać, więc trzeba utylizować.

  •  

   @PikPak: Szczególnie że manual w msbsie jest na poziomie wyżej niż w MR223 odrzut jest hmm przyjnmniejszy (jak porównasz JP CTR towyjdzie że chujowy, ale co zrobić inne POU troche).

   Ja lubie eksperymentowac z rzeczami i raz postawiłem na SFP9 na którego pół polski psioczy ze glock lepszy, ale za glocka w życiu bym nie zamienił. Nie za te pieniądze