Wpis z mikrobloga

#dzienkobiet #rozowepaski #zwiazki ? xD

Jestem na L4 w tym tygodniu. W pracy siedzę w biurze z jedną dziewczyną i generalnie to mamy ze sobą bardzo dobry kontakt, a nawet taki trochę lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysłałem jej dzisiaj życzenia i się zastanawiam co jej dać w przyszłym tygodniu? Jakiś mały bukiet z przybraniem za powiedzmy 20 zł.? Nie jesteśmy razem, więc też nie chcę przesadzać. Co byście proponowali?
  • 21
@redmonk: No właśnie to jest trochę skomplikowane, ale wychodzi na to, że i ja i ona chcemy, dlatego chcę jej dać jakieś kwiaty. Do tego dostała też od prezesów i jednego pracownika jakiś prezent, no to nie będę gorszy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Annnusz: Mnie to trochę martwi, ale ona jest chyba taką trochę damą. W sensie pierwsza nie zagada, nie zaprosi, facet ma być taki i taki. Może nie jest tak w 100%, ale jestem pewien, że w jakiejś części tak jest. Także jestem pewien, że czegoś oczekuje.
@Annnusz: Ehh ja to w ogóle nie wiem w co się pakuje. Piszę z nią i wygląda na to, że ma pretensje o coś. Nie wiem, czy o to, że jej nic nie dałem (prawdopodobnie), czy o #!$%@? tu chodzi. Ja siedzę w domu z anginą zakatarzony, dopiero mi gorączka zeszła, to chyba normalne, że nie pojadę jej kwiatów dać. Nawet parą nie jesteśmy. Już sam nie wiem co mam o