Wpis z mikrobloga

Mirasy,
Będę potrzebował sklecić prostą stronkę firmową. Lubię mieć kontrolę #pdk więc zrobię to sam, za pomocą #wordpress
Coś tam wiem, więc poradzę.
Moje pytanie dotyczy skórek... Warto szukać jakiejś lepszej darmowej i na jej pdostawie budować witrynę, czy może kupić skórę która mi zostanie na inne potrzeby, a będzie na tyle uniwersalna i rekonfigurowalna że posłuży do prostych stronek - takich właśnie jak wizytówki firmowe.
Co do sugestii, że lepiej wykrozystać coś lżejszego, uszytego na miarę itp... Nie. Chcę WP, bo sam wszystko sobie tam ogarnę, a w dobie szybkiego neta ciężar strony schodzi na dalszy plan.

Także ten, chodzi o skórkę. Jak za free, to którą byście polecili, jak premka to którą? Jeśli mogę prosić o taką małą pomoc Devmirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wordpress #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
@tom3k85 wielozadaniowy builder. Umiem podstawy. Bez pisania kodu. Bardziej mi zależy na dużym polu do popisu jeśli chodzi o zmianę wyglądu. Funkcjonalności minimalne.
Ma się p,udać przy paru prostych projektach na strony wizytówki we blogi. Na własny użytek. Nie mam zamiaru się uczyć czegoś w pełni nowego bo to mija się z celem.
Avada była popularna jeszcze jak się tematem interesowałem. Widać to dalej mocny tjeme
no to zdecydowanie Avada / Divi, ewentualnie jakiś BeTheme bo mają tam masę gotowych layoutów do zainstalowania


@tom3k85: Super, dziękuje. A jak jest z licencnjami? Pozwalaja na wielokrotne wykrozystanie w róznych projektach?