Wpis z mikrobloga

Zapraszam wszystkich z #trojmiasto na treningi bokserskie, które zaczynam prowadzić w Gdańsku od najbliższego poniedziałku w klubie All Time Fitness. Zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku, początkujących i zaawansowanych. Treningi będę prowadził w formie zajęć grupowych w każdy poniedziałek o godz 17.00, a także w formie treningów indywidualnych (szczegóły do dogadania). Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to piszcie pw, może udałoby się zorganizować grupę dla samych mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez zmian prowadzę także dalej zajęcia w #slupsk

BigMazi - Zapraszam wszystkich z #trojmiasto na treningi bokserskie, które zaczynam p...

źródło: comment_ju7RCrxCZZGbuosF9Tdb7HMdLVW8sXDw.jpg

Pobierz
  • 28
@HEADHuNtErtcz wlasne rękawice się przydadzą ale na początek będę miał kilka par do pożyczenia. We własnym zakresie jeszcze bandaże bokserskie. Z tego co wiem będzie można też kupić na miejscu na siłowni.
@BigMazi: ale przecież w tej siłowni honorują MultiSport i inne karty, więc czemu zajęcia bez tego? Nawet na stronie mają napisane, że można :F

Chyba, że 20 zł to koszt zajęć z Tobą + 20 zł za wejście do siłowni.
@inny_89 Jeżeli miałbym na treningu zawsze chociaż 8 osób to mogę je robić od razu. Myślę, że teraz w ciągu pierwszego miesiąca treningów będę już wiedział