Wpis z mikrobloga

@dog_meat #!$%@?ęci ludzie szukają sobie problemów na siłę. Pierwszy dzień działania nowego systemu więc występują problemy, nic nadzwyczajnego. Zgodnie z regulaminem przewozu osób mpk Wrocław konkretnie paragraf 3 punkt 4c jak nie działa biletomat biletu mieć nie trzeba. W razie kontroli wystawiają wezwanie na kwotę biletu i tyle. No ale lepiej jęczeć do gazet i wydzwaniać po wszystkich możliwych firmach żeby tylko zrobić z siebie ofiarę. I jeszcze to pisanie o zdenerwowaniu.
@dog_meat no i czym się to objawia? Ja jeżdżę, bilet mam i mam w trąbce czy im się coś zmigrowało czy nie bo to nie moja sprawa. Czy też mam lecieć do gazety wrocławskiej i jęczeć że mi się konto nie zmigrowało? Pomijając to że i tak nie można tego sprawdzić bo od wczoraj strona leży. Przesadzają ludzie i tyle. No ale taki atrybut polaka, jęczeć i narzekać trzeba.
@Stragan: no właśnie chcąc sprawdzić datę ważności biletu miesiacznego, okazało się że nie można zalogować się swoje konto, bo nie istnieje konto w nowym systemie. Musiałem od nowa zakładać i podpinać kartę. Oczywiście udało się to dopiero dzisiaj.
#!$%@?ęci ludzie szukają sobie problemów na siłę


@Stragan: przecież nie musieli go szukać, trzeba być #!$%@?ęty, by nie widzieć, że problem istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

natomiast sami sobie narobili kłopotów, zamiast stopniowo wprowadzać system, np tydzień wcześniej włączyć nowy system i sobie testować, to puścili wszystko na hurra i się im posypało
@utopjec ile jeszcze razy powtórzyć? Biletomat nie działa więc mogą jechać bez biletu. Urbancard zakodują sobie innym razem. Ja #!$%@?ę jak można sobie tak stwarzać problemy na siłę. Skończmy już tą idiotyczną dyskusję bo do niczego nie prowadzi. Niektórzy zachowują się gorzej niż dzieci w przedszkolu. Parafrazując OPa pasażerowie mogli przewidzieć że nowy system będzie miał problemy. Ja sobie zakodowalem UC parę dni wcześniej i żyję bez stresu a i po gazetach
@Stragan: nie wytlumaczysz, mi 3/4 dni temu op zarzucil ze pracuje dla mennicy/mpk bo zbyt intensywnie "bronilem" nowego systemu. To ciul ze tlumaczylem jak krowie na rowie chore idea co bardziej paranoicznych mirkow, albo wrecz wysmiewalem wipysywanie glupot. Hurr durr purplehaze ma cos wspolnego z mennica, przyznaj sie no przyznaj sie.
Odpusc - szkoda zdrowia.
@Stragan
@PurpleHaze rozumiem, że jak w robocie ktoś #!$%@? projekt, który nie zadziała w terminie zgodnie z umową, to też powiecie, że klient mógł się tego spodziewać i ma zamknąć japę? Tu nie chodzi o to czy można jeździć bez biletu. Pisanie do gazety jest sposobem wywarcia wpływu na wykonawcę inaczej takie wałki będą (bez medialnego linczu) będą przechodzić do porządku dziennego.
@p3sman ale jakie wałki? O czym ty mówisz? Przecież pasażera powinno #!$%@? obchodzić jak i czy system działa bo jak nie działa to jeszcze lepiej dla niego bo jeździ za darmo. Dlaczego według ciebie pasażerom ma zależeć na wywieraniu wpływu na wykonawcę skoro nic z tego nie mają? Szkoda życia i nerwów na takie rzeczy. No ale niektórzy bez takiego jęczenia i narzekania żyć nie mogą.
@p3sman: ale ja nie neguje tego ze jest to #!$%@?, tak samo jak nie neguje ze informacja i know how dla tej zmiany kuleje i ludzie bladza.
Czego nie neguje natomiast to tego, ze gazetawroclawska jest ostro #!$%@? i wiekszosc jej artykulow to klik bajty. Przedwczoraj pojawilo sie szumnie zlodzieje czychaja na twoje pieniadze w MPK, powolywali sie na wypowiedzi specjalisty od IT i bezpieczenstwa. Goscia ktory jak na takie stanowisko,
@PurpleHaze: a dla pasażerów jaka jest korzyść z nowego systemu? Powiesz pewnie więcej biletomatów. To można było zorganizować wielokrotnie niższym kosztem bez wymiany całego systemu. Jesteś w stanie wskazać jakąś realną korzyść dla pasażerów?
@dog_meat: jestes w stanie wykazac jak wygladala dotychczasowa umowa z mennica i opcje jej przedluzenia? Ja spotkalem sie z opinia, ze za stary system przyszlo by nam zaplacic spora kase. Wszyscy rzucaja tymi 170mln wydanymi za te modernizacje.
Tylko nikt nie zastanawia sie do kiedy obowiazywala obecna umowa i jak wygladaly by koszta jej przedluzenia.
A przypominam, ze calkiem niedawno miasto organizowalo przeterg na sytem sprzedazy biletow, wiec pewnie koniec umowy