Wpis z mikrobloga

Witajcie drodzy Mircy i Mirabelki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Myślę, że w życiu każdego bywalca Wypoku prędzej czy później nadejdzie chwila, kiedy zdecyduje się na założenie konta. Na mnie pora nadeszła właśnie dzisiaj. Odkąd zacząłem tutaj zaglądać minęło ok. 8 lat. Z wizytami bywało różnie, nie zawsze miałem czas, ale zawsze wracałem. Wypok to dla mnie główne miejsce informacji w internecie, a jego użytkownicy to niezwykła społeczność. Z podziwem obserwowałem wszystkie akcje pomocowe wspierane przez bywalców tego portalu.

Postanowiłem napisać ponieważ przytrafiło mi się coś czego się nie spodziewałem (ʘʘ)
Chodzi o to, że wymyślona prze zemnie koncepcja innowacyjnego produktu w branży logistycznej została zakwalifikowana do programu inkubacyjnego, jednego z czołowych producentów elektroniki użytkowej na świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zatem jak najszybciej potrzebuję skompletować zespół wdrożeniowy i zacząć działać. Problem w tym, że jest to program inkubacyjny przez co w obecnej fazie nie przewiduje się wynagrodzenia finansowego. Szukam takich samych pasjonatów jakim jestem ja, osób które w zamian za doświadczenie i realizację swoich pasji będą gotowi poświęcić swój czas i talent. A jeśli razem uda nam się tą koncepcję wdrożyć w życie to zapewniam udziały w patencie, spółce, lub innej formie jaką wspólnie opracujemy.

Jeśli ktoś z Was jest pasjonatem programowania, telemetryki i elektrotechniki, i jeśli coś robi to robi to zawsze na 100% to zapraszam do kontaktu. Mam nadzieję, że razem zbudujemy urządzenie, które choć trochę ulepszy świat ()

#technologia #polishstrong #pasjonaci #startup #komputery #internet #biznes
  • 3
@xDrope: Przecież napisał że w zamian za udziały - jak ktoś wierzy w przedstawiony produkt to po jakimś czasie udziały będą mogły być warte więcej niż sumka z zapłaty. Jak ktoś nie wierzy to to nie jest dla niego - na tym polega startup...