Wpis z mikrobloga

#agentsofshield #marvel #shield #sriale
Wam też się przez cały odcinek kojarzyło z #doctorwho? Przez chwilę miałam nadzieję, że z tej dziury wyjdzie Matt Smith i ich wszystkich uratuje xD

Poza tym naprawdę najlepszy 100. odcinek ever, nie zawiodłam się ()




Naprawdę chłonęłam każdą sekundę tego odcinka, taki genialny był :D Ostatnio tak się jarałam obejrzanym odcinkiem chyba dopiero w 50. rocznicę serialu Doctor Who :D
Taki trochę emocjonalny roller coaster.
13czarnychkotow - #agentsofshield #marvel #shield #sriale
Wam też się przez cały odc...

źródło: comment_Z7ShafwspxWzIW3E8pUeCbKf2rTuG4SO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: A może po prostu ten 5 sezon mnie za bardzo rozpieścił już. W końcu nie działo się nic istotnego z punktu widzenia fabuły oprócz właśnie tych dwóch wątków.
Sam pomyślałem, że gdyby to była prawda to byłoby to świetne zwieńczenie tego ostatniego sezonu.
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: Ja nie wiedziałem, że planowali coś super na 100 odcinek i myślałem, że ten pomysł z


to taki sposób na wykorzystanie już modeli CGI, które mieli z poprzednich lat żeby przyoszczędzić :P

Widzę, że na imdb wysoko oceniają ten odcinek ale teraz gdy już wiem, że miało być super, czuję się trochę zawiedziony.
Jestem dużym fanem serialu. Nawet mam własnego Quinjeta w hangarze a w gdańsku właśnie wykańczają mi helicarrier.
  • Odpowiedz
@w_o_w: to ja mam kompletnie inne odczucia, oglądałam wcześniej wszystkie filmiki które nagrali dotyczące tego 100. odcinka, gdzie aktorzy i inni pracownicy przypominali sobie najfajniejsze sceny o różnej tematyce, rozmawiali o tym jak się pracuje w serialu, więc nastawiałam się bardziej właśnie na różne smaczki z poprzednich sezonów niż na jakiś nie wiadomo jak mocny game changer.



Trochę nie rozumiem jak można być zawiedzionym :P Jak dla mnie majsterczyk. Do tego
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: Zawiedziony to może faktycznie za mocne słowo. Początek wydał mi się mocno słaby jak na ten sezon.
Sama końcówka była bardzo fajna i wątek Coulsona i operacji bardzo, bardzo mi się podobał. Wątek Deka również.
Np. pierwszy odcinek tego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ahh. Czegoś takiego się spodziewałem i budżetu jak za resztę całego sezonu.
wow - @13czarnychkotow: Zawiedziony to może faktycznie za mocne słowo. Początek wydał...
  • Odpowiedz