Wpis z mikrobloga

Dziś naprawiałem komputer znajomemu, który powiedział "Co ten wykop z tym Guralem ma przecież są więksi patole". Sam widzę, że wielu też tak myśli.
Oglądając #rafatus i #marlenka z pozoru widzimy dużo większą patologię. Staczanie się młodych ludzi, rozbieranie się dla pieniędzy, upijanie się do nieprzytomności, przemoc.
Oglądając #danielmagical mamy do czynienia z patologią wrodzoną, wypitą z mlekiem Gochy. To jest dla nich normalne życie, codzienność. A ludzie w tym uczestniczą z różnych pobudek, każdy ma swoje powody.
#rafonix ogląda się bo to zadymiarz, jego ego jest większe niż jaja byka z corridy. Jesteśmy tam obrażani na własne życzenie.

Ale tak naprawdę nie licząc kilku incydentów ci ludzie nie robią nikomu krzywdy, albo inaczej, robią ludziom mało krzywdy. Nie życzą nikomu śmierci bez powodu, nie propagują mowy nienawiści, nie niszczą nikomu streama, zgłaszając go za nic. "Jedziemy do pedała, jak ja go #!$%@? nienawidzę","Nigdy nikogo pierwszy nie obraziłem","Powinna mi laskę zrobić za samo to, ze jej rajda zrobilem","kobiety to #!$%@?","zarabiam więcej niż twój stary z twoją matką w sklepie na magazynie".
To jest prawdziwa patologia. Wysokie, bezmuzgie yeti zwane #gural który UWAŻA SIĘ ZA KOGOŚ LEPSZEGO OD NAS.

Jeśli ktoś myśli, że większa patologia to trudne warunki, zniszczone mieszkanie, brudne ciuchy od gówna, które wylewa się z ust człowieka który powinien być bardziej ogarnięty jak na swój wiek, to jest w błędzie.
#patostreamy
  • 6
@snierzyn: Niby nikomu krzywdy nie robią - ale trzeba uważać , dłuższe przebywanie z takimi elementami nawet w sieci , słuchanie ich przez wiele godzin nie wiadomo jak się może udzielić na psychikę - tu już w zależności od wieku i widowni. Fakt faktem jest taki że po prostu znaleźli łatwy zarobek nie robiąc praktycznie nic i chociaż by mieli tańczyć jak małpy to kiedy pieniądz im się skończy to będą.
@bonifaxi: Gadasz głupoty niepotwierdzone niczym, oprócz twojego błędnego przeświadczenia. Nie udziela się w żaden sposób. Ja od dawna obserwuje to środowisko i nic złego ze mną nie jest. Powiem ci więcej. Obserwuje dość intensywnie środowisko foliarzy (jeśli nie wiesz o kim mówię to lechici, ezoterycy, płaska ziemia, nwo, jasnowidzenie, itp.) i słucham mnóstwo materiału z tym związanego. Nie udzieliło mi się w żaden sposób, nadal jestem mocno sceptycznym ateistą. Więc -
@RobakRewolucjonista: Skoro tak twierdzisz to pewnie sam opierasz to o swoje badania, ale nie o to chodziło. Nie napisałem że cokolwiek ma być zakazane nie wiem skąd takie wnioski wysuwasz, zresztą to niczego nie zmienia i nigdy nie zmieniło -i raczej nie sądzę a nawet jestem pewny że nikt nie ma zamiaru z tym nic zrobić ani zmieniać - im więcej takich rzeczy tym dla "rządu" jeszcze lepiej uwierz mi. Zresztą