Wpis z mikrobloga

Siema psychodeliczne świry. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł by zrobić sobie własne motywy na ciuszkach. Mam już kilka w głowie w tym jeden już stworzony (jako grafika, nie nadruk na ubraniu). Główne motywy będą związane z psychodelikami (szczególnie grzybami), ale nie tylko.
Szukałem ubrań z motywami psychodelicznymi ale nic nie trafiło w mój gust. W sumie to chyba nie ma żadnej marki w Polsce (ja nie znalazłem) która zajmuje się ciuchami w tym stylu.
I teraz pytanie:
Czy użytkownicy niżej wymienionych tagów byliby zainteresowani takimi ubraniami? (nie chodzi mi o picrel, on jest tylko dla widoczności, moje wzory są bardziej stonowane). W sumie zawsze chciałem mieć swoją markę ubrań więc czemu by nie spróbować.
Tylko tu powstaje problem. Nie wiem czy byłby popyt na takie coś (znajomi to zbyt mała grupa badawcza xD).
Proszę o wypełnienie ankiety.
Oczywiście jeżeli ciuchy by powstały (na skalę semi-komercyjną), to zrobię obowiązkowe rozdajo na wykopie :3
Zachęcam również do rozwinięcia się w komentarzach (dlaczego wybraliście tak/nie)

Dodam, że nie jestem żadnym januszem biznesu. Chciałbym tylko stworzyć linię ciuchów w której każdy psychodeliczny świr jak ja czułby się dobrze (zarazem nie byłby by to ubrania krzykliwe w stylu picrel, raczej stawiam na minimalizm)

#narkotykizawszespoko #lsd #psychodeliki
sebagohamalysz - Siema psychodeliczne świry. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł by zro...

źródło: comment_vXvTYs9ppdeopKJnO1fFRLs3LP9mvaMl.jpg

Pobierz

Czy byłbyś/byłabyś zainteresowany/a ubraniami z motywami psychodelicznymi?

  • Tak 54.4% (74)
  • Nie 45.6% (62)

Oddanych głosów: 136

  • 25
@sebagohamalysz: kurcze mireczku sam szukam takich ubranek jak na zdjęciu co by podczas tripa spojrzeć w siebie, ale czytam że nie chcesz takich wzorów robić no a ja takie własnie o potrzebuję może byś zaprojektował jeden tshirt w takim stylu jak na zdjęciu to bym sobie kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)