Wpis z mikrobloga

Wypokowie stulejarstwo za swoje niepowodzenia z kobietami zrzuca winę na swój wzrost lub wygląd. Jest to oczywiście #!$%@?.

Jakiego dzisiaj gościa widziałem z naprawdę fajną loszką, to normalnie nie wierzę... Czekaliśmy kilka minut na przystanku, więc miałem czas się dokładnie przyjrzeć - zarówno jej, jak i jemu. Ona spokojnie 6,5-7/10 wg tej skali, a on wyglądał jak typ z lewego zdjęcia poniżej, albo nawet gorzej. Nie dość, że miał cofniętą żuchwę, to jeszcze miał tak naciągniętą skórę na podgardlu, że praktycznie nie miał podbródka. Z profilu wyglądał po prostu tragicznie.

Na początku myślałem, że to może tylko kolega z koleżanką, bo tak sobie tylko stali i rozmawiali. W autobusie usiedli na dwóch siedzeniach obok siebie. Jak spletli dłonie, to było dla mnie jasne, że to nie kolega i koleżanka.

Teraz, jak już ustaliliśmy, że wygląd nie ma znaczenia, to - drodzy normicy spod tagu #rozwojosobistyznormikami - powiedzcie mi, jak przestać być stulejarzem.

#tfwnogf #feels #stulejacontent #przegryw
wyjzprz2 - Wypokowie stulejarstwo za swoje niepowodzenia z kobietami zrzuca winę na s...

źródło: comment_B9TdxaoA2vC0ZQzl32yXvrPJ4yYbyQpr.jpg

Pobierz
  • 17
Wypokowie stulejarstwo za swoje niepowodzenia z kobietami zrzuca winę na swój wzrost lub wygląd. Jest to oczywiście #!$%@?.


@wyjzprz2: no wykopki nie wierzą, że są różowe, które nie lecą na wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wyjzprz2: to jest normalne, tylko na wykopie panuje pogląd że żeby mieć laskę to musisz być 9/10 190cm i 10k wypłaty co jest nieprawdą, kobiety o wiele mniej zwracają uwagę na wygląd niż faceci, natomiast co do tego 10k to wiadome że laska woli bogatszych na męża na całe życie ale do jednorazowego/wielorazowego numerku się tego prawda nie stosuje, można być gołodupcem więc to nie usprawiedliwia wykopków trzydziestoletnich piwniczaków co za
@BalonowyBalon:

każdy ma tyle samo potencjalnych różowych

No nie, ktoś kto mieszka na wiosce na podlasiu ma mniej opcji niż studenciak w Wawie. Nie mówiąc już o tym, że szanse tworzymy sami, a siedząc w piwnicy 24/h za dużo ich nie zrobimy.

atrakcyjność nie ma nic do rzeczy

co?

szczęście sprzyja lepszym

szczęście sprzyja tym co sprzyja, im więcej prób oddajesz, tym większą masz szansę na szczęśćie

co teraz

nic
Nie mówiąc już o tym, że szanse tworzymy sami, a siedząc w piwnicy 24/h za dużo ich nie zrobimy.

im więcej prób oddajesz, tym większą masz szansę na szczęśćie


tylko drugie części obydwu zdań są prawdziwe.

na wsi na podlasiu ludzie ruchają się jak króliki bo nie gonią za pieniędzmi w korpo i nie mają komputerów, sam dwajścia-pare lat przeżyłem na wiosce 1k mieszkańców gdzie kury jedzą psy i nie było źle.
@wyjzprz2: blablabla... wyjątki od reguły zdarzają się wszędzie, trafiłeś na wyjątek. Reguła jest taka, że typ z lewej to #przegryw, a typ z prawej to #normik ¯\_(ツ)_/¯

Teraz, jak już ustaliliśmy, że wygląd nie ma znaczenia...

Ty tak ustaliłeś, fakty są zupełnie inne.

no wykopki nie wierzą, że są różowe, które nie lecą na wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rbk17: może i są, ale to