Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy dzień to kopalnia beki. W gorących lądują teksty o zaścianku, powrocie do średniowiecza, PRL 2.0 i inne wysrywy podobnego kalibru. Co ciekawe są plusowane hurtowo i to przez liberałów spod znaku neuropy która w co drugim komentarzu politycznym napieprza na Polskę chwaląc osiągnięcia zachodu Europu. Plot twistem jest jednak to że na tym wspaniałym zachodzie w większości krajów już dawno w niedziele się nie handluje. I tym sposobem zachód stał się zaściankiem czy PRL-em nie wiem już z jakim numerkiem - może 2.5 bo PiS to 2.0 niby.
buhahahahhahaha
#zakazhandlu
e.....4 - Dzisiejszy dzień to kopalnia beki. W gorących lądują teksty o zaścianku, po...

źródło: comment_JRemnIHnvkt5yPsnWVKiiOSBAYSVyzt2.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • 2
@ediz4 a kto normalny patrzy na zachód? W dupie mam niemieckie regulacje, nie mieszkam tam więc mnie to nie obchodzi. Niech się martwią ci co tam mieszkają.
  • Odpowiedz
@ediz4: i dodam ze musze przyznac ze jak tu przyjechalem w 2008 to byl to dla mnie problem, takie przestawienie sie, zwlaszcza ze tu sklepy nie sa czynne tak dlugo jak w Polsce i po pracy w sumie juz nic nie kupisz bo
18-19 max, wprowadzili w czwartki wielka akcje Afterwork shopping to niektore sklepy sa czynne do 20 w ten dzien:)
  • Odpowiedz
@ediz4: ta grafika jest tak kłamliwa, że ja #!$%@?ę. Poczytaj o państwach, które są na czerwono to się zdziwisz. O reszcie nie wspomnę.
  • Odpowiedz
  • 3
@ediz4 jeśli za zachód uznamy pierwszy świat to jest ich ze 20-25. Poza tym #!$%@? co to za argument że na zachodzie jest zakaz. Stany Zjednoczone to też zachód, nie mają zakazu w niedzielę i mają największą gospodarkę świata.
  • Odpowiedz
@Bokrug: Zakazu nie mają ale sporo sklepów u nich jest zamknięte w niedzielę - choćby w Teksasie. A co to za argument? Zapytaj ludzi co pałują do wszystkiego co zachód wymyśli i obrażają Polskę od średniowiecza i zaścianku pomimo tego ze właśnie na zachodzie jest to samo.
  • Odpowiedz
@ediz4: ta mapka jest kłamliwa. Mieszkałem ponad pół roku we Włoszech i normalnie w niedzielę chodziłem na zakupy do supermarketu, bo mieli świeże gotowe jedzonko a mi nie chciało się gotować. Nie dalej niż tydzień temu byłem w Madrycie i też w niedzielę lidl był otwarty(co prawda krócej, tak jak kiedyś u nas), ale był też Carrefour, w którym na zakupach byliśmy o 20 i był cały zapełniony klientami, którzy jednak
  • Odpowiedz
@ediz4: Okej, zakażmy handlu w niedziele bo HUR DUR ZACHÓD ale chcę również wypłat jak na zachodzie i maksymalnego czasu pracy 8h dziennie. Oczywiście wypłaty w ojro
  • Odpowiedz
no straszne rzeczy :( gwoździ sobie kupić nie mogłeś bo ci wstretni pracownicy śmieli nie pracować w niedziele ojej


@Majozeniarz: Wiesz, że pracownicy tych sklepów chcieli pracować w niedzielę? Dzięki temu dostawali dzień wolny w tygodniu i mogli np. spokojnie pozałatwiać sprawy w urzędach, iść normalnie na zakupy itp.
Ciekawe kiedy nasz rząd dobierze się do otwartych sklepów w DE, bo w przygranicznych w NIEDZIELĘ pracują polscy obywatele. Przecież tak nie
  • Odpowiedz
czyli to pokazuje tylko, że neuropie bardziej zależy na wolności wyboru niż kucom


@stjimmy:

bądź #neuropa

w 2015 głosuj na pseudo opozycję

brawo, właśnie pomogłeś PiSowi!


No to jak ma wolnościowcom zależeć, jak wy wszystko przepieprzacie, a do tego jeszcze macie czelność śmiać się z Korwina? Wasza pseudo opozycja poza pompowaniem przyszłego wyniku wyborczego PiSu nic nie zrobiła, absolutnie nic! My wytrzymamy, my już cierpliwie znosimy kolejne wybory, gdzie debile wybierają
  • Odpowiedz
@stjimmy: Super argument bulwo! Następny neuropek, który nie rozróżnia wyborów prezydenckich od wyborów parlamentarnych! Powtórzę jeszcze raz - w drugiej turze nie było innego wyboru niż głosować na noname'a Dudę, który do czasu wyborów do Sejmu i wygranej PiSu pełnił funkcję reprezentacyjną. A ja już powiedziałem, gdzie i czym koncertowo spartoliliście sprawę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: w krajach lekko czerwonych o tym czy jest zakaz decyduja władze danego regionu, a nie narodowo-socjalistyczny rząd centralny.

Dlatego pomimo, że taka Hiszpania i Włochy są na tej mapce lekko czerwone, to w niedzielę byłem w stanie robić zakupy w marketach w Barcelonie, na Majorce, na wyspach Kanaryjskich, w Mediolanie, Rzymie i w Wenecji.

Zamiast wstawiać głupie mapki to pojedź i zobacz.
  • Odpowiedz