Wpis z mikrobloga

Ostatnio zaczęło mnie bawić to, że niektóre #rozowepaski wrzucają na instagrama, czy fejsa zdjęcie ze swoim facetem i podpisują "Mój mężczyzna", albo dostaną kwiaty to zdjęcie na insta i "Prezent od mojego mężczyzny". Nie bawi mnie sam fakt wrzucania zdjęć kwiatów, czy prezentów, czy wspólnych zdjęć, ale sam podpis "mężczyzna" xD Szczegolnie jak widzę, że wrzuca zdjęcie 17 latka ze swoim chłopakiem i podpis "Jestem najszczęśliwszą kobietą, bo mam prawdziwego mężczyzne". #!$%@? jak mnie drażni słowo "mężczyzna" właśnie dlatego, że różowym #!$%@? i na siłe próbują podkreślić męskość swojego niebieskiego #!$%@?ąc wszędzie słowem "mężczyzna" xD albo jedna ciągle #!$%@? na insta zdjęciami i podpisuje to, że czuje się bezpiecznie w ramionach swojego mężczyzny. Jak mnie to drażni no.
#zwiazki
  • 73
  • Odpowiedz
@consummatumest a jakie słowo mają użyć. Mój chłopak to trochę dla małolatów.. narzeczony mąż. Mój meszgyzzna to coś pomiędzy chłopak a narzeczony, dodatkowo ma to robić ból dupy innym więc patrząc po twojej reakcji udało im się to.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_Gray mam, ale nie wiem do czego teraz pijesz. To, że mnie coś chwilowo irytuje nie znaczy, że jest to mój problem czy bolączka. Wpis dodałam, bo akurat siedziałam na mirko A w ręce miałam telefon i przeglądałam insta. Akurat koleżanka wrzuciła coś ze swoim mężczyzna to napisałam na mirko. To absolutnie nie jest mój problem ani coś, co spędza mi sen z powiek. To jest taki chwilowy impuls hurr durzenia
  • Odpowiedz
@Mr_Gray: a Twoja kobieta nie ma jakiegoś imienia? jak dla mnie ogólnie takie zdrobnienia lepiej zostawiać w mieszkaniu, a na mieście nie zwracać się do siebie 'pyśku', 'myszko' itd. Takie jest moje zdanie i jak dla mnie nagminne mówienie tak zdrobniale w towarzystwie innych osób jest odrobinę żałosne. Jak słyszę jak w pociągu w przedziale, czy autobusie jakaś dziewczyna mówi do swojego chłoptasia 'miśku', a on jej odpowiada 'myszeczko' to kisnę.
  • Odpowiedz
@Qutaphone: generalnie to po co pisać takie rzeczy? Chyba oczywiste jest to, że skoro jesteś z kimś w związku to go kochasz i czujesz się bezpiecznie. Mam na insta też koleżanki, które są w związku długoletnim, albo krótkim i jak wrzucają wspólne zdjęcia to bez żadnych tekstów tego typu, a i tak widać, że są w szczęśliwym związku.
Jak pisałam wyżej: co innego jest wrzucić takie randomowe takie zdjęcie, już nawet
  • Odpowiedz
@consummatumest: Bo wiesz, jak coś to ludzi dzielimy na: kobieta, mężczyzna. Koniec. Żadne inne gendery. Chłopak to w gimnazjum był. Dziewczyna to samo. Chyba, że ktoś jest mentalnie zdezorientowany. I tak, 18 letnia kobieta może mieć mężczyznę, a 18 letni mężczyzna może mieć kobietę.
  • Odpowiedz
@wanderlust00: tak, dokładnie tak. ale jaki jest sens informowania wszystkich co chwilę, że oto mój mężczyzna i po co mówić w towarzystwie na niego 'jutro idę z moim mężczyzną do kina' zamiast 'jutro idę z Matim do kina'? kiedy w towarzystwie wszyscy wiedzą, że Mati to jej mężczyzna.
Chyba po to są imiona żeby w towarzystwie ich używać zamiast 'moja kobieta ugotowała obiad'
  • Odpowiedz