Wpis z mikrobloga

Ostatnio zaczęło mnie bawić to, że niektóre #rozowepaski wrzucają na instagrama, czy fejsa zdjęcie ze swoim facetem i podpisują "Mój mężczyzna", albo dostaną kwiaty to zdjęcie na insta i "Prezent od mojego mężczyzny". Nie bawi mnie sam fakt wrzucania zdjęć kwiatów, czy prezentów, czy wspólnych zdjęć, ale sam podpis "mężczyzna" xD Szczegolnie jak widzę, że wrzuca zdjęcie 17 latka ze swoim chłopakiem i podpis "Jestem najszczęśliwszą kobietą, bo mam prawdziwego mężczyzne". #!$%@? jak mnie drażni słowo "mężczyzna" właśnie dlatego, że różowym #!$%@? i na siłe próbują podkreślić męskość swojego niebieskiego #!$%@?ąc wszędzie słowem "mężczyzna" xD albo jedna ciągle #!$%@? na insta zdjęciami i podpisuje to, że czuje się bezpiecznie w ramionach swojego mężczyzny. Jak mnie to drażni no.
#zwiazki
  • 73
  • Odpowiedz
@consummatumest: To na instagramie, tak? Myślisz, że 100 000 obserwujących wie, kim jest Mati, a kim Tadzik?
Poza tym nawet w towarzystwie fajnie jest usłyszeć jak dziewczyna mówi o swoim facecie 'mój mężczyzna', bo jest to komplementem dla niego. No ale jeśli w kółko tak mówi ktoś to faktycznie średnio.
  • Odpowiedz
No ale jeśli w kółko tak mówi ktoś to faktycznie średnio.


@wanderlust00: #!$%@? wreszcie któryś zrozumial XDDDD oto dokładnie chodzi DOKŁADNIE słowo klucz W KÓŁKO dokładnie tak, chodzi o osoby, które NOTORYCZNIE mówią o swoim mężczyźnie misiu, kochanie, słoneczko itd xD NO TO RY CZNIE cieszę się, że ktoś zrozumiał <3
ja nie wiem jak ma na imie facet mojej koleżanki, bo ciągle o nim pisze - mężczyzna, misiu, kochanie itd
  • Odpowiedz
@consummatumest: Ale wiesz, że świat nie kręci się wokół Ciebie i tę koleżankę obserwują jeszcze inni ludzie, którzy jej nie znają i pisanie "Mateusz zrobił mi kanapki, jest wspaniały" nikomu nie powie czy ten Mati jutro nie będzie Sebą, a na kolejnym zdjęciu Kamilem. Wtedy w komentarzach będzie fala "kim jest Mati?" od instadziewczynek. Rozumiesz o co mi chodzi? :P
  • Odpowiedz
  • 0
@wanderlust00 no ale jak wrzucasz zdjęcia gdzie się całujesz ze swoją dziewczyną i pdopiszesz, że kochasz Karyne to chyba wiadomo o co chodzi, prawda? :D bo przeważnie takie zdjęcia mają takie podpisy
  • Odpowiedz